top of page
Calender
יום חמישי 30/05/19
גיליון מאי 2019, עמ' 10

מובי פרסם ברשתות החברתיות שלו התנצלות בפני נטלי פורטמן על כך שכתב בספר שלו שהם פעם יצאו. בשבוע שעבר פורסם קטע מתוך הספר של המפיק והזמר בו הוא מספר כי לקח את נטלי פורטמן לדרינק, ולאחר תקופה נישק אותה כשבא לבקר אותה בהרווארד. בימים האחרונים פורטמן הכחישה מכל וכל את זה שהיה קשר רומנטי כלשהו וטענה כי בזמנו מובי "התנהג באופן מטריד", וכי הוא ממציא סיפורים על מנת לקדם את הספר שלו. "הופתעתי לשמוע אותו מגדיר את התקופה הקצרצרה שהכרנו ככאלה שיוצאים, כי מה שאני זוכרת הוא גבר מבוגר בהרבה מתחיל איתי באופן מפחיד כשאני רק סיימתי תיכון".


מובי הגיב לדברים ואמר "שמעתי לאחרונה רכילות בה נטלי פורטמן אמרה כי  מעולם לא יצאנו. זה בלבל אותי, כי כן יצאנו לתקופה קצרה ב-1999 שלאחריה נותרנו ידידים במשך שנים".

הספר המתקרב של מובי  Then It Fell Apart, המשך לספר הזכרונות שלו מ-2017 Porcelain, ממשיך להביא סיפורים מעניינים, ואחד מהם הוא כי הראפר אנדרה 3000 מהצמד אאוטקאסט סירב פעם לשתף עם מובי פעולה בנימוק כי הוא שנוא על ידי יותר מדי אנשים. 


זה קרה בטקס פרסי הוידאו של MTV בשנת 2002, אז מובי ראה את אנדרה, אותו הכיר מכמה הופעות משותפות עם אאוטקאסט, הוא ניגש אליו ורצה לחבק אותו אך זה "נרתע במהירות אחורנית" כפי שהוא כותב בספר. מובי שאל אותו אם הוא ירצה לעבוד על מוזיקה משותפת, וזה ענה לו "מובי, אתה יודע שאני מחבב אותך, אבל יותר מדי אנשים שונאים אותך כרגע".


טוב לראות שבספרו המתקרב מובי יודע גם לצחוק על עצמו ולא רק לנהל פולחן עצמי משעמם. בשנה שעברה אגב הוא תרם את אוסף התקליטנות שלו לצדקה, שכלל אלבומים חתומים, הקלטות נדירות ודמואים, עם פריטים אישיים שבחלקם השתמש  בהם בימיו כתקליטן במועדונים של ניו יורק כמו "מארס", "נאסא" ו"השלטר".

מובי מתנצל בפני נטלי פורטמן לאחר שטען בספרו כי פעם יצאה איתו

לאחר מכן מובי גם מבהיר כי אולי היה טעם לפגם בהתנהלותו "אני גם מקבל את הדינמיקה הנתונה שלנוכח 14 שנות הפער בינינו היה עליי להתנהג יותר באחריות כשאני ונטלי נפגשנו לפני כמעט 20 שנה".


בפרק אחר בספר מובי טוען כי יצא עם ליזי גרנט, הלא היא לנה דל ריי בטרם התפרסמה. "היא הייתה יפה, חכמה ומקסימה. לפגוש אותה היה מה שאני רציתי וגם מה שהמטפל שלי הציע לי לעשות".


מובי גם טוען בספר כי חשף פעם את איבר מינו לפני נשיא ארה"ב דונלד טראמפ במסיבה בניו יורק.

"אני מחבב את נטלי, ואני מעריך את האינטליגנציה והאקטיביזם שלה. אבל לא מבין למה לה להציג את ההיכרות שלנו באופן לא נכון, הסיפור בספר שלי מדויק, עם הרבה תמונות מאמתות".


אבל אחרי כמה ימים של ביקורת מובי התנצל, "נטלי היקרה, ניסיתי לנהוג בכל האנשים שכתבתי עליהם בספר בכבוד ובהגינות, אבל זה היה לא מתחשב מצידי לא להודיע להם כי הם מוזכרים בספר לפני שהוא פורסם. יש בי הרבה הערצה לנטלי, החכמה שלה, היצירתיות והפעילות למען זכויות בעלי חיים, ואני  מצטער שאולי גרמתי לה ולמשפחתה אי נוחות".

אנדרה 3000 סירב לשתף פעולה עם מובי כי הוא

"שנוא על ידי יותר מדי אנשים"

פורטמן בשנת 1999

הרבה זמן עבר מאז האלבום האחרון של הזמרת הקנדית אבריל לאבין, ובאלבומה החדש אנו מקבלים אותה לאחר שיצאה מתקופה פיזית ונפשית קשה. היא התגרשה מבעלה השני, סולן ניקלבק צ'אד קרוגר  המשך...

בקרוב ייצא לאקרנים הסרט התיעודי Marianne & Leonard: Words of Love (מריאן ולאונרד: מילים של אהבה) על מערכת היחסים של הזמר והכותב היהודי לאונרד כהן עם המוזה שלו מריאן אילן  המשך...

ביום רביעי האחרון חתמה נשיאת אלבמה קיי אייבי על "חוק ההפלות" הידוע לשמצה, שבעצם מוציא מהחוק הפלות במדינה, אפילו במקרה של גילוי עריות ואונס. החוק שייכנס לתוקף המשך...

בתחילת החודש, מיליוני מעריצים ברחבי העולם של סדרת הטלוויזיה "משחקי הכס" שמחו לקבל את העונה השמינית של הסדרה. בתחילת השבוע שחררו החברות קולומביה רקורדס ו-HBO את האוסף   המשך...

שלושת חבריה הנותרים של להקת לד זפלין רוברט פלאנט, ג'ימי פייג' וג'ון פול ג'ונס השתתפו בסדרת ראיונות לסרט תיעודי שיציין 50 שנה לייסוד הלהקה. יהיה זה הסרט הראשון אי פעם בו ישתתפו המשך...

הצמד אאוטקאסט בשנת 2017, אנדרה 3000 (משמאל) ואנטואן פטון

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page