top of page
Calender
יום ראשון 18/08/19
גיליון אוגוסט 2019, עמ' 5

דארלין לוטץ, מי ששימשה בעבר כיועצת האומנתית וגם הייתה חברה קרובה של מדונה, העמידה למכירה פובמית כמה עשרות פריטים אישיים של מלכת הפופ, ביניהם מכתב פרידה שכתב לה בן זוגה, טופאק, כשישב בכלא ב-1995, וקלטות עם דגימות לשירים שמעולם לא פורסמו.

 

במשך שנתיים מדונה ניסתה לעצור את המכירה הפומבית, היא הגישה עתירה לבית המשפט העליון בניו יורק למנוע את מכירת המוצרים בטענה שהם "פרטיים מאוד ורגישים מבחינה אישית". בית המשפט השהה את המכירה בזמנו, אבל באפריל 2018 החליט לאפשר אותה ופסק כי טענותיה של מדונה לחדירה לפרטיות נתונות בספק סביר, וכיום יש 70 פריטים בבלוג למכירה פומבית של חברת ממוראביליה 'Gotta Have Rock & Roll'. ניתן לראות במכירה פרטי אספנות נדירים כמו עגילים של מדונה ופרטי לבוש. 

לאחר שמדונה לא הצליחה לעצור את המכירה הפומבית, היא ועמיתיה החליטו לחבל בה. פטריק לאונרד, אחד ממשתפי הפעולה של מדונה, שכתב והלחין מספר שירים מהאלבומים שלה כגון True Blue, Like a Prayer, ו-Ray of Light, העלה ליוטיוב דגימות מקוריות של השירים Cherish, Like a Prayer, והשיר שלא פורסם Angels With Dirty Faces בתקווה לעצור את המעריצים מלתת עליהם הצעות במכירה הפומבית. 


"אני מקווה שהסרטונים שהועלו יעצרו את המכירה של הקלטות הללו", כתב לאונרד באחד הסרטונים. "ממש לא נחמד שמישהו מנסה למכור אותם. אין להם זכות לעשות זאת, זה לא שלהם". ניתן להאזין לדגימות המקוריות של שלושת השירים, Like a Prayer ו- Cherish אגב הוקלטו באותו יום שבו נכתבו.

פרטי אספנות אישיים של מדונה מוצעים במכירה פומבית, אותה כשלה למנוע 

מדור מוזיקה חדשה

Prince - Holly Rock

מנהלי העיזבון של פרינס חשפו קליפ אנימציה חדש לשיר Holly Rock אשר מופיע באלבום פוסט המוות החדש שלו Originals. בשורת התיאור של הקליפ ביוטיוב כתוב כי השיר הוקלט באולפני סאנסט סאונד בלוס אנג'לס באפריל 1985, באותו שבוע שבו הקליט פרינס את הלהיט הגדול שלו Kiss.

"השיר הוקלט על מנת להיכלל בפסקול הסרט Krush Groove שיצא בשנת 1985", אמרו מנהלי העיזבון בהצהרה. "למרות שפרינס נתן לזמרת Sheila E קרדיט כתיבה והפקה בלעדיים, הוא למעשה הפיק את השיר בעצמו וכתב אותו במשותף עם שליה. זה לא היה להיט גדול בזמנו, אבל גרסת השש וחצי דקות המחשמלת הפכה ללהיט אהוב בקרב מעריצים בגלל הקושי להשיג עותק מפס הקול של הסרט".


אלבום פוסט המוות החדש של פרינס, Originals, מכיל 15 שירים בביצועו, שבזמנו הזמר כתב והעניק לאמנים אחרים,ביניהם Manic Monday של הבנגלס, The Glamorous Life, Nothing Compares 2 U של שינייד אוקונור ועוד.

הביקורות השליליות על האלבום החדש של צ'אנס הראפר, The Big Day, גרמו לו לצאת בסדרת ציוצים קשים בהם הוא מרגיש שאנשים רוצים שיתאבד, ושירגיש בושה על כך שהוא מביע בשירים את אהבתו לאשתו המשך...

​כמה חודשים לאחר צאת הסרט הדוקומנטרי "לעזוב את נוורלנד", בו האשימו ווייד רובסון וג'יימס סייפצ'וק את מייקל ג'קסון בהתעללות מינית, מגיעה התשובה: חברים של מייקל ג'קסון התאספו על מנת להגן עליו המשך...

מעריץ ענק של בוב דילן בשם ביל פייגל רכש את פריט האספנות הגדול ביותר שיש: הבית בו גר דילן במינסוטה כשהיה ילד. לפי הדיווח במינאפוליס סטאר טריביון, הוא רכש את הבית שגודלו 485 מטרים מרובעים המשך...

אתר מעריצים של U2 בשם ATU2, פרסם הקלטה נדירה של הלהקה מאחת ההופעות החיות הראשונות שלה, זה קרה באוגוסט 1979, בונו ושות' שהיו אז נערים בלהקה קטנה בתחילת דרכה, הופיעו בשוק דנדליון בדאבלין  המשך...

69fm-comments-note-3.jpg

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page