הדיסקוגרפיה של טורי איימוס |

Tori Amos discography

(1992) Little Earthquakes 

אלבום הבכורה של טורי איימוס היה להצלחה והגיע למעמד פלטינה כפולה בארה"ב. בשנת 2002 דירג אותו המגזין Q רביעי במצעד האלבומים של זמרות בכל הזמנים.

(1994) Under the Pink

האלבום השני התעלה על ההצלחה של קודמו ודורג ראשון במצעד הבילבורד האמריקאי. מגזין הרולינג סטון כלל אותו ברשימת האלבומים הטובים ביותר של שנות ה-90.

(1998) From the Choirgirl Hotel

האלבום הרביעי הכיל סאונד כבד ורוקיסטי בשונה מקודמיו העדינים עם הפסנתר. האלבום היה להצלחה ואיימוס קיבלה עליו מועמדות לשני פרסי גראמי.

(2005) The Beekeeper

האלבום השמיני עסק בנושאים אפלים כמו מוות וניאוף. הוא היה לאלבום החמישי של איימוס שנכנס לטופ 10 של הבילבורד, כבוד שהיה שמור למס' מצומצם של זמרות כמו מדונה וברברה סטרייסנד.

Abnormally Attracted to Sin (2009) 

בניגוד לקודמיו שעסקו בנושאים כמו פמיניזם, דת ופוליטיקה, האלבום העשירי הוא האישי ביותר של טורי איימוס, ודורג 9 במצעד הבילבורד.

Unrepentant Geraldines (2014) 

האלבום ה-14 של טורי איימוס קיבל ביקורות חמות שראו בו אלבום קאמבק שלה.

Native Invader (2017) 

האלבום ה-15 והאחרון של טורי איימוס קיבל ביקורות טובות והיא ערכה סיבוב הופעות באירופה וצפון אמריקה כדי לקדמו.

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012