הדיסקוגרפיה של להקת האיגלס |

The Eagles discography

(1972) Eagles

אלבום הבכורה של האיגלס הגיע למעמד פלטינה בארה"ב, הסינגל הראשון מתוכו Take It Easy נכלל ברשימת "500 השירים שעיצבו את הרוקנרול".

(1973) Desperado

האלבום השני מבוסס על מזמורי המערב הפרוע. הוא הגיע למעמד זהב בארה"ב לאחר שנתיים, ופלטינה כפולה בשנת 2001. זה האלבום היחיד בו חברי הלהקה מופיעים על העטיפה. 

(1975) One of These Nights

האלבום הרביעי של האיגלס היה הראשון שכבש את פסגת מצעד הבילבורד האמריקאי, הוא היה מועמד לגראמי על אלבום השנה, והסינגל מתוכו Lyin' Eyes זכה בגראמי על ביצוע הפופ.

(1976) (Their Greatest Hits (1971–1975

אוסף הלהיטים הראשון של האיגלס ששוחרר בשנת 1976 הוא האלבום הנמכר ביותר בהיסטוריה בארצות הברית,  האלבום Thriller של מייקל ג'קסון אמנם עקף אותו לאחר מותו, אבל הוא שב לפסגה במהלך 2018.

Hotel California (1976) 

אחד האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים, הגיע ל- 26 פלטינות בארה"ב. הוא היה מועמד לגראמי אך הפסיד לאלבום Rumours של פליטווד מק. זכה בגראמי בקטגוריית שיר השנה (Hotel California) והעיבוד המוזיקלי (New Kid in Town).

Long Road Out of Eden (2007) 

האלבום השביעי והאחרון של האיגלס נכון להיום הוקלט במשך 6 שנים ויצא לאחר הפסקה של 28 שנה. הוא דורג ראשון בבילבורד והיה האלבום הנמכר ביותר בעולם באותה שנה. 

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012