מוזיקה חדשה ברדיו מוסיכיף 69FM | יום ג' 30/04/19

Taylor Swift - Me - טיילור סוויפט

מילים לשיר Taylor Swift - Me

טיילור סוויפט חוזרת עם שיר חדש !ME בו היא משתפת פעולה עם סולן להקת פאניק אט דה דיסקו ברנדון יורי. בתחילת הקליפ הצבעוני השניים מגלמים דמויות של הורי חתולים המנהלים ויכוח קומי לפני שהשיר מתחיל.


השיר החדש מגיע לאחר שסוויפט פרסמה שעון ספירה לאחור בתחילת החודש, "אני עושה ספירות לאחור לקראת דברים שמרגשים אותי" היא אומרת, "כשעברתי תקופות שפל חשוכות, תמיד מצאתי נחמה ותקווה בהפעלת אפליקציית ספירה לאחור לציון דברים שאמורים להגיע".

שיר חדש של טיילור סוויפט, דואט עם סולן להקת פאניק אט דה דיסקו ברנדון יורי

עטיפת הסינגל

מתוך האלבום

"גם אם לא מתקרבים חגים או משהו, תמיד טוב לצפות לקראת העתיד. לפעמים אנחנו מאבדים את עצמנו בתוך העכשיו, וטוב לקבל פרספקטיבה על כך שהחיים ממשיכים, לדברים טובים יותר".

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012