הדיסקוגרפיה של שריל קרואו |

 Sheryl Crow discography

(1993) Tuesday Night Music Club

אלבום הבכורה של שריל קרואו הכיל להיטים כמו Run Baby Run ו- All I Wanna Do. הצלחת האלבום הייתה הדרגתית, אבל בסופה דורג 3 במצעד הבילבורד.

(1996) Sheryl Crow

האלבום השני של שריל קרואו נחשב לטוב ביותר שלה. בניגוד לקודמו, הוא נכתב והופק על ידה בלבד, ושילב סגנונות רוק, בלוז, קאנטרי ופולק. האלבום זכה בגראמי לאלבום הרוק הטוב ביותר, והסינגל If It Makes You Happy זכה בגראמי לשיר הרוק.

(1998) The Globe Sessions

גם האלבום השלישי של שריל קרואו זכה בגראמי לאלבום הרוק, ובנוסף בפרס האלבום הלא קלאסי המעובד הטוב ביותר. בשנת 2008 אגב, פרצה שריפה באולפני יוניברסל הוליווד אשר השמידה את כל חומרי הגלם של האלבום.

(2002) C'mon, C'mon

האלבום הרביעי של שריל קרואו דורג שני במצעד הבילבורד ובמצעד האלבומים הבריטי, והגיע למעמד פלטינה בארה"ב ויפן. הוא האלבום הפופי ביותר שלה, ועוסק במערכת היחסים שניהלה עם השחקן אוון וילסון.

(2013) Feels Like Home

האלבום התשיעי של שריל היה הראשון בו עשתה מוזיקת קאנטרי, ומגזין הבילבורד כלל אותו ברשימת 10 אלבומי הקאנטרי הטובים של שנת 2013.

(2008) Detours

באלבומה השישי שריל קרואו חזרה באופן חד למוזיקת רוק. האלבום הגיע למעמד זהב בקנדה, והיה מועמד לגראמי בקטגוריית האלבום הווקאלי.

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012