מיילי סיירוס מחדשת את ג'ון לנון ויוקו אונו

מיילי סיירוס ומארק רונסון

שיר חג המולד הפופולארי של ג'ון לנון ויוקו אונו משנת 1971

(Happy Xmas (War Is Over שנכלל בספיישל שירי חג המולד שלנו זכה לגרסאות כיסוי רבות במשך השנים, אך זה לא מנע ממיילי סיירוס לבצע לו קאבר משלה.

בגרסה של סיירוס משתתף לא רק השותף הדי קבוע שלה מארק רונסון, אלא גם בנם של ג'ון לנו ויוקו אונו, שון אונו לנון.

"זה כל כך קסום בכל פעם שאנו שרים את זה, עוברת צמרמורת בכל הגוף" אומרת סיירוס. "השיר הזה כל כך נכון למקום שבו אנו נמצאים היום (לפני חג המולד), מילות השיר "אז זה חג המולד, ומה עשינו" - האם אנחנו עושים מספיק? כל מה שאנחנו עושים זה להתלונן, ולא יוצאים החוצה לפעול בקהילות שלנו. אני חושבת שזה כל כך נכון לתקופה הזו"

השלושה ביצעו את הקאבר בתכנית הטלוויזיה הפופולארית סאטרדיי נייט לייב, בנוסף לסינגל החדש של סיירוס בהפקת רונסון Nothing Breaks Like a Heart

גרסת אולפן נקייה

השיר המקורי

הביצוע בסטרדיי נייט לייב

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012