top of page
Calender
יום שני 03/06/19
גיליון יוני 2019, עמ' 3

אלטון ג'ון חושף כי היה לו קשה מאוד לצפות "רוקטמן" אשר צולל אל תוך רגעי המשבר של חייו. הסרט שיצא לאקרנים בשבוע שעבר עוקב אחר ג'ון, המגולם בידי השחקן טארון אגרטון, במסע שלו להפיכה לכוכב פופ בקנה מידה עולמי תוך שהוא מתמודד עם התמכרויות, בעיות נפשיות והמיניות שלו. 


ג'ון התייחס לשורות התיאור הנ"ל הנורא חושפניות וישירות של הסרט: "אלה היו חיי, ולא רציתי להסתיר או לייפות אותם. קשה לצפות בסרט כי חשבתי לעצמי, 'אלוהים, אני לא רוצה לחזור לזה. תודה לך שיצאתי מזה'".


ג'ון המשיך לספר על כמה שהתהילה הגדולה השפיעה עליו: "ההצלחה הייתה פנטסטית, ואז לא יכולתי להכיל אותה, ואתה לא יכול לצאת מהסיוט הזה".

אלטון ג'ון יוצא נגד תהליך היציאה של בריטניה מהאיחוד האירופי שגם ככה צולע, ואומר כי הוא מתבייש בכך שהמדינה שלו מנהלת את המשא ומתן. בזמן שהופיע בוורונה שבאיטליה ביום רביעי של השבוע שעבר (29.5) בסיבוב ההופעות האחרון שלו אי פעם- ‘Farewell Yellow Brick Road’, אמר ג'ון "אני מתבייש במה שהמדינה שלי עשתה, זה פיצל את העם".


"נמאס לי לגמרי מפוליטיקאים, במיוחד בריטים. אני מקבל חלחלה מהברקזיט. אני אירופאי, אני לא אידיוט אנגלי קולוניאליסטי אימפריאליסטי".

אלטון ג'ון מדבר על הסרט רוקטמן

"לא רציתי לייפות את חיי"

בנוסף ג'ון שיבח לאחרונה את השירה של  טארון אגרטון בסרט ואמר כי היא "הפילה אותו לרצפה" כשהוא שמע אותה לראשונה. "מה שהוא עשה יוצא מגדר הרגיל כי הוא נשמע כמוני, אבל גם נשמע כמו טארון".


אגב, ארוסתו לשעבר של ג'ון אמרה כי היא "נשכחה" בסרט "זה היה לפני המון זמן והוא כזה כוכב כיום, הייתי חלק מהעבר הממש רחוק שלו". 

הסרט צונזר ברוסיה


עם הקרנת הבכורה, מבקרי סרטים ברוסיה דיווחו כי מהסרט נחתכו קטעים העוסקים בסקס, בנוסף, הורדה בסוף הסרט התודה של צוות ההפקה לאלטון גון ולבן זוגו, שסייעו בהכנת הסרט ועזרו לצוות בלמידת קורות חייו של הזמר. חברת ההפצה של הסרט הודתה בכך ואמרה כי עשתה זאת כדי לציית לחוקים האוסרים הצגה של יחסים הומוסקסואליים בפומבי וכן "קידום תעמולה הומוסקסואלית". אולם שר התרבות הרוסי, ולדימיר מדינסקי, מתנער מאחריות ואומר כי מדובר בהחלטות של חברת ההפצה בלבד.

נוהג הצנזורה אינו חדש, ורק לפני כמה חודשים צונזר בסין הסרט "רפסודיה בוהמית", עם חיתוך הקטעים שעסקו בחד מיניות של פרדי מרקיורי. אלטון ג'ון היה נסער מהצנזור, וכתב בטוויטר כי הצנזורה היא "ביטוי עצוב של העולם המפולג שאנחנו עדיין חיים בו, והעובדה שאנחנו עדיין יכולים לא לקבל באכזריות אהבה בין שני אנשים".  האזנה לאלבומים של אלטון ג'ון בסידי טאוור 

אלטון ג'ון נגד הברקזיט: "אני אירופאי, לא אידיוט אנגלי אימפריאליסטי"

אין זו הפעם הראשונה בה אלטון ג'ון יוצא נגד הברקזיט, בשנה שעברה הוא אמר לעיתון הגארדיאן "אני לא חושב שאמרו לעם הבריטי את האמת… הבטיחו לו משהו מגוחך לחלוטין ובלתי הגיוני כלכלית, כמו ללכת במבוך המפטון קורט עם כיסוי עיניים, לטעות בדרך 16 פעמים ואז לנסות לצאת".

מעריצים שהיו בהופעה של הספייס גירלז בקארדיף, ווילס, חלק ממסע הופעות הקאמבק Spice World, דורשים החזר כספי בעקבות בעיות סאונד חוזרות ונשנות. ההופעה שנערכה באצטדיון המילניום קיבלה ביקורות... המשך

בקרוב ייצא לאקרנים הסרט התיעודי Marianne & Leonard: Words of Love (מריאן ולאונרד: מילים של אהבה) על מערכת היחסים של הזמר והכותב היהודי לאונרד כהן עם המוזה שלו מריאן אילן  המשך...

כבר מתחילת הקריירה שלו, האוורד סטרן הבין שלא יוכל להגיע רחוק בקריירה הרדיופונית שלו רק מלהיות שדר ששם תקליטים למאזינים. "לא רציתי להיות רק שדר ועורך, היו לי הרבה חברים המשך...

שלושת חבריה הנותרים של להקת לד זפלין רוברט פלאנט, ג'ימי פייג' וג'ון פול ג'ונס השתתפו בסדרת ראיונות לסרט תיעודי שיציין 50 שנה לייסוד הלהקה. יהיה זה הסרט הראשון אי פעם בו ישתתפו המשך...

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page