הדיסקוגרפיה של דיאנה רוס |

Diana Ross discography

(1973) Touch Me in the Morning 

האלבום הרביעי של דיאנה רוס נהנה מהצלחת הלהיט בעל שם האלבום שיצא כסינגל חודש לפני כן. האלבום דורג חמישי במצעד הבילבורד והגיע למעמד זהב בבריטניה.

(1973) Diana & Marvin

אלבום הדואטים של דיאנה רוס ומרווין גיי יצא באותה שנה. בהיותם זמי הסול-פופ הגדולים ביותר באותו זמן, האלבום היה להצלחה גדולה במצעדים ומכר מעל מיליון עותקים.

(1976) Diana Ross

האלבום השישי של דיאנה רוס דורג חמישי במצעד הבילבורד ונכנס לחמישייה הפותחת של מצעד האלבומים בבריטניה, שם גם הגיע למעמד זהב.

(1980) diana

האלבום העשירי של דיאנה רוס היה הנמכר ביותר שלה בכל הזמנים, והוא הגיע למעמד פלטינה בארה"ב וקנדה.

Why Do Fools Fall in Love (1981) 

האלבום ה-11 של דיאנה רוס היה הראשון שהוציאה לאחר שעזבה את הלייבל מוטאון תמורת חוזה עתק של 20 מ' דולר בלייבל RCA. האלבום המשיך את ההצלחה של קודמו והגיע למעמד פלטינה בארה"ב, זהב בבריטניה וקנדה.

I Love You (2006) 

האלבום ה-23 של דיאנה רוס הוא האחרון שהוציאה נכון להיום, והיא מבצעת בו קאברים לשירי אהבה קלאסיים. דורג 32 בבילבורד, 60 במצעד הבריטי ו-92 במצעד ההולנדי.

The Force Behind the Power (1991) 

האלבום ה-18 של דיאנה רוס יצא כשכבר חזרה ללייבל מוטאון. הוא הגיע למעמד פלטינה בבריטניה וזהב ביפן.

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012