מגוון הופעות בערב לזכרו של כריס קורנל

מטאליקה מבצעת קאבר לסאונדגארדן

הופעה של הפו פייטרס

הביצוע של דייב גרוהל עם אודיוסלייב

אמש נערכה במועדון הפורום שבלוס אנג'לס הופעת מחווה לזמר כריס קורנל המנוח. קורנל היה בין היתר סולנה של להקת סאונדגארדן, הוא סבל מדיכאון במהלך חייו והתאבד לפני כשנה וחצי בבית מלון בדטרויט לאחר הופעה.

 

הערב לזכרו שנקרא בשם "I Am the Highway", כלל הופעות עמוסות כוכבים בהן השתתפו חברים ואמנים עימם שיתף קורנל פעולה במשך השנים, כולל להקותיו לשעבר סאונדגארדן, אודיוסלייב, וטמפל אוף דה דוג. בנוסף להן על הבמה הופיעו להקת הפו פייטרס, מטאליקה, מיילי סיירוס, פיונה אפל, להקת מלווינס ועוד. 

את הערב הנחה ג'ימי קימל והתארחו בו בין היתר בראד פיט, ג'וש ברולין וג'ק בלאק. 

בתו בת ה-14 של קורנל, טוני, ביצעה לזכר אביה את הקלאסיקה של בוב מארלי Redemption Song, זיגי מארלי הופיע יחד איתה וליווה אותה בקולות רקע.

הפו פייטרס ביצעה את הלהיט של סאונדגארדן No Attention, והסולן דייב גרוהל גם הצטרף לאודיוסלייב לביצוע השיר Show You How to Live, גם רוברט טרוחיו ממטאליקה הצטרף לביצוע על הבאס. 

ההופעה של מטאליקה כללה ביצועים של שירי סאונדגארדן All Your Lies ו- Head Injury.

הופעה של טמפל אוף דה דוג

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012