מוזיקה חדשה ברדיו מוסיכיף 69FM | יום ב' 29/04/19

Bruce Springsteen - Hello Sunshine - ברוס ספרינגסטין

מילים לשיר Hello Sunshine

ברוס ספרינגסטין שחרר את הקליפ Hello Sunshine לאינטרנט בדיוק בשעת חצות בערב שבת. הבוס לא מופיע בקליפ בו רואים מכונית ישנה עם לוחיות רישוי של ניו ג'רזי נוסעת לאורך המדבר.


השיר יהיה חלק מהאלבום החדש של ספרינגסטין Western Stars שייצא באמצע חודש יוני, הראשון שלו עם חומר מקורי מאז האלבום Wrecking Ball שיצא ב-2012. 

שיר חדש של הבוס Hello Sunshine,

סינגל הבכורה מתוך אלבומו הקרוב Western Stars

עטיפת הסינגל

מתוך האלבום

"התקליט הזה הוא חזרה להקלטות הסולו שלי בשילוב צלילי תזמורת קולנועיים, זה פנינה של תקליט" אומר הבוס. האלבום הופק בהשראת אמני

הפופ של קליפורניה משנות ה-60 וה-70 כמו ברט בכרך וגלן קמפבל, "אני לא יודע אם אנשים ישימו לב להשפעות הללו, אבל על זה חשבתי" הוסיף, "זה נתן לי משהו לאחד סביבו את האלבום, השראה לכתיבה".

 

את האלבום Western Stars הפיק רון אניאלו, ויש בו תוספות קולות רקע של דייויד סנצ'ז, מייסד להקת הליווי הקבועה של ספרינגסטין E Street Band, וכן של החברים הנוכחיים בלהקה סוזי טיירל וצ'רלי ג'יורדנו. 


ספרינגסטין עדיין לא הודיע אם יקיים סיבוב הופעות לאלבום החדש, למרות שהוא ערך סיבוב לכל אלבום בקריירה שלו למעט אלבומו השישי, Nebraska, שיצא ב- 1982.  השירים והאלבומים של ברוס ספרינגסטין במוסיכיפדיה 

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012