top of page

הכל על בון ג'ובי | Bon Jovi best songs

להקת ההארד רוק בון ג'ובי נוסדה בסיירוויל, ניו ג'רזי בשנת 1983. מוביל אותה הזמר שעל שמו היא נקראת, ג'ון בון ג'ובי (נולד בשם ג'ון פרנסיס בונג'יובי, הצעיר) אשר הצטוות עם הגיטריסט ריצ'י סמבורה, הקלידן דיויד בראין, הבסיסט אלק ג'ון סאץ', והמתופף טיקו טורס. מלבד לעזיבתו של אלק ג'ון סאץ' ב- 1994 אשר צימצמה את הלהקה לארבעה, הלהקה נותרה ללא שינויים במשך 29 שנים (עזיבתו של ריצ'י סמבורה את הלהקה ב- 2013 צימצמה את הלהקה ל-3 חברים בלבד שיגיעו להופעה בישראל).

הלהקה הושפעה רבות מלהקות הארד רוק כמו אירוסמית' ודיפ פרפל, וכמו כן חיפושה המתמיד אחר אווירת הפופ-רוק אשר מתמקדת בריפים חלקים של גיטרה וקלידים, הפכה אותה לחלק מרכזי במה שהפך למוזיקת "פופ מטאל". בון ג'ובי השיגה הצלחה גדולה בשנות ה- 80, ולאורך 25 השנים האחרונות מכרה למעלה מ- 120 מיליון אלבומים ברחבי העולם, מתוכם 34 מיליון בארה"ב בלבד. זאת אחת הלהקות המצליחות ביותר בעידן המודרני.

 

הלהקה פרצה עם שני אלבומים מוצלחים למדי ב- 1984 ו- 1985, אשר הניבו מספר סינגלים מצליחים בראשות Runaway (הלהיט הראשון של הלהקה בטופ 40 במצעד הבילבורד בארה"ב). בנוסף הלהקה הצליחה מאוד עם האלבומים (Slippery When Wet (1986 ו- (New Jersey (1988. שני האלבומים הללו מכרו ביחד 19 מיליון עותקים בארה"ב בלבד, הגיעו לטופ 10 במצעד האלבומים שלל הבילבורד, והכניסו את הלהקה לרשימת הכוכבים העולמית.

אחרי ארבעה אלבומים ב-4 שנים וסיבובי הופעות כמעט בלתי פוסקים, הלהקה יצאה להפסקה בשנת 1990, במהלכה ג'ון בון ג'ובי וריצ'י סמבורה הוציאו אלבומי סולו מצליחים. עלייתן של להקות רוק אלטרנטיבי בתחילת הניינטיז כמו נירוונה, גרמה לספקות בתעשיית המוזיקה בנוגע לשמירת הכוח של להקות המתוייגות כ- "גלאם מטאל" ו- "פופ מטאל" כמו בון ג'ובי. עם זאת ב- 1992 הלהקה חזרה עם אלבום הדאבל פלטינום Keep The Faith, והוכיחה לספקנים שהם טועים. כמו כן הלהקה הרחיבה את האופקים המוזיקליים שלה ושילבה את ההארד רוק הרגיל עם סגנונות כמו מוזיקת מבוגרים עכשווית, ומוזיקת קאנטרי רפלקטיבית.

לאורך הקריירה הלהקה הוציאה 10 אלבומי סטודיו, 9 מהם הפכו לפלטינום. בנוסף הלהקה הכניסה 19 להיטים לרשימת 40 השירים הטובים ביותר במצעד הבילבורד האמריקאי, 4 מהם הגיעו למקום הראשון- Bad MedicineYou Give Love a Bad NameLivin’ on a Prayer,  ו- I’ll Be There For You). כמו כן הלהקה מחזיקה בשיא של מספר השבועות הרב ביותר בו אלבום הארד רוק החזיק במקום הראשון במצעד הבילבורד עם האלבום Slippery When Wet, ובנוסף בשיא של הכנסת הכי הרבה להיטי טופ 10 מאלבום הארד רוק- New Jersey הכניס למצעד חמישה להיטים כאלה. 

כל האופציות לכרטיסים להופעה בישראל

ב- 3  באוקטובר 2015, מוצאי שבת חול המועד סוכות, תגיע להקת בון ג'ובי להופעה חד פעמית בפארק הירקון בישראל. כרטיס לדשא יעלה 340 ש"ח, כרטיס לגולדן רינג יעלה 950 ש"ח, וכרטיס  למתחם ה-VIP יעלה 1,100 ש"ח. הכרטיסים נמכרים באתר לאן וניתן לרכוש אותם כאן.  

קיימות 3 אופציות לכרטיסים מוזלים, אחת היא מילוי הטופס 
הזה של Ynet ורנואר, שתשלח לכם למייל קוד הנחה של 70 ש"ח, כלומר כרטיס ב- 270 ש"ח. זה אמור להיות פשוט ובלי הגרלות, כך לדבריהם.
 

אופציה נוספת לכרטיס ב- 270 ש"ח היא לתפוס מישהו שיש לו אמריקן אקספרס ומבצע רכישות של מעל ל- 3,000 ש"ח בחודש, מילוי שלו את הטופס הזה יקנה לכם כרטיס מוזל. 

 

האופציה השלישית היא להיכנס להגרלת זוג כרטיסים במתנה של נענע 10, ענו על החידה הזאת (התשובה- אביו של ג'ון בון ג'ובי, ספר במקצועו) ואולי תזכו.

אופציה חדשה היא אתר מאקו שמחלק כרטיסים לגולדן רינג, יש 
חידון והגרלה כאן. הנה התשובות:

* "באיזה שנה יצא האלבום Crush?" - שנת 2000. * "מה שמו של קלידן הלהקה?" -דיויד בראין. * "איך קוראים לשיר הרשמי הראשון (*קוראים לזה סינגל) שהוציאה הלהקה?" -Runaway. * "מאיזה מדינה בארה"ב מגיעה הלהקה?" -ניו ג'רזי.

"Bon Jovi"

שוחרר בינואר 1984

צד א'

1. "Runaway" 
2. "Roulette" 
3. "She Don't Know Me" 
4. "Shot Through the Heart"  
5. "Love Lies"

צד ב'

1. "Breakout"   
2. "Burning for Love" 

She Don't Know Me

3. "Come Back" 
4. "Get Ready"

Runaway

המיוחד באלבום הבכורה של בון ג'ובי שהוא מכיל שיר אחד שהלהקה לא נטלה שום חלק בכתיבתו  ("She Don't Know Me"- נכתב על ידי מארק אבסק), דבר שבאופן בלתי נתפס למציאות המוזיקלית המודרנית, לא יחזור על עצמו באף אלבום בעתיד. 

האלבום דורג 43 במצעד הבילבורד האמריקאי, ודורג 11 במצעד אלבומי הרוק לשנת 1984 של המגזין  
!Kerrang.

האלבום השני של בון ג'ובי הגיע למעמד זהב בארצות הברית ולאחר שנתיים לפלטינה. למרות שהמעריצים די אהבו את האלבום, הלהקה "התנערה" ממנו ובעוד אלבום-שניים ברגע שיהיה לה בארסנל חומר נוסף וכשתבסס את מעמדה כלהקת רוק מהשורה הראשונה, תפסיק לבצע שירים ממנו.

"7800° Fahrenheit"

שוחרר במרץ 1985

צד א'

1. "In and Out of Love"  
2. "The Price of Love" 
3. "Only Lonely" 
4. "King of the Mountain" 
5. "Silent Night" 

צד ב'

6. "Tokyo Road"
7. "The Hardest Part Is the Night" 
8. "Always Run to You"

In and Out of Love
Only Lonely

9. "(I Don't Wanna Fall) To the Fire" 
10. "Secret Dreams"

Silent Night

"Slippery When Wet"

שוחרר באוגוסט 1986

צד א'

1. "Let It Rock" 
2. "You Give Love a Bad Name"  
3. "Livin' on a Prayer" 
4. "Social Disease" 
5. "Wanted Dead or Alive" 

צד ב'

6. "Raise Your Hands"  
7. "Without Love" 
8. "I'd Die for You" 

9. "Never Say Goodbye" 
10. "Wild in the Streets"

Wanted Dead or Alive
Never Say Goodbye

האלבום השלישי של בון ג'ובי היה להצלחה מידית וכלל שירים שיהפכו לקלסיקות של הלהקה כמו You Give Love a Bad NameLivin' on a Prayer ו-Wanted Dead or Alive. בילה 8 שבועות במצעד האלבומים של הבילבורד האמריקאי והוכתר על ידו לאלבום המוכר ביותר של 1987. במשך השנים האלבום הגיע ל- 12 מעמדי פלטינה ומכר מעל ל-25 מיליון עותקים ברחבי העולם.

בשנת 2007 היכל התהילה של הרוק אנד רול כלל את Slippery When Wet ברשימת "200 האלבומים הטובים של כל הזמנים", דורג במקום ה- 44.

Livin' on a Prayer
You Give Love A Bad Name

"New Jersey"

שוחרר בספטמבר 1988

צד א'

1 "Lay Your Hands on Me"  
2. "Bad Medicine" 
3. "Born to Be My Baby"
4. "Living in Sin" 
5. "Blood on Blood" 

צד ב'

 

6. "Homebound Train"  
7. "Wild Is the Wind" 
8. "Ride Cowboy Ride" 

9. "Stick to Your Guns" 
10. "I'll Be There for You" 
11. "99 in the Shade" 
12. "Love for Sale" 

האלבום הרביעי של בון ג'ובי הגיע למקום השמיני של מצעד הבילבורד בשבוע הראשון להשקתו, בשבוע השני כבש את המקום הראשון ונשאר שם במשך 4 שבועות, בסך הכל הגיע האלבום למעמד של שבעה אלבומי פלטינה בארה"ב. גם בבריטניה New Jersey כבש אתת המקום הראשון במצעד הבריטי- הראשון של הלהקה להגיע להישג. בנוסף היה זה האלבום האמריקאי הראשון שנמכר בברית המועצות הקומוניסטית.

I'll Be There for You
Bad Medicine
Born to Be My Baby
Living in Sin
Lay Your Hands on Me

"Keep the Faith"

שוחרר בנובמבר 1992

1 "I Believe"
2. "Keep the Faith" 
3. "I'll Sleep When I'm Dead" 
4. "In These Arms" 
5. "Bed of Roses"
6. "If I Was Your Mother"  
7. "Dry County"  

8. "Woman in Love" 
9. "Fear"
10. "I Want You"

11. "Blame It on the Love of Rock & Roll"  
12. "Little Bit of Soul"  
13. "Save a Prayer"

14. "Starting All Over Again"

Keep the Faith

האלבום החמישי של בון ג'ובי התרחק משורשי הגלאם מטאל המוקדמים, מתופים כבדים וגיטרות סולו פראיות, ובמקום זאת הציג צליל חדש שהתאפיין יותר בגרוב רוק אנד רול והורכב מהרבה בלדות פסנתר. היה זה האלבום האחרון לו היה שותף הבסיסט אלק ג'ון סאץ' שפרש מהלהקה בשנת 1994.

 

האלבום הגיע למקום החמישי במצעד האלבומים של הבילבורד וכן הצליח במצעדים בבריטניה ואוסטרליה. 

 

Keep the Faith דורג 21 במצעד "100 האלבומים שעליך לשמוע בטרם תמות" שערך המגזין !Kerrang.

I Believe
Dry County
I'll Sleep When I'm Dead
Bed of Roses
In These Arms

"Cross Road"

שוחרר באוקטובר 1994

1 "Livin' on a Prayer"  
2. "Keep the Faith"  
3. "Someday I'll Be Saturday Night"  
4. "Always"  
5. "Wanted Dead or Alive"
6. "Lay Your Hands on Me" 
7. "You Give Love a Bad Name"
8. "Bed of Roses"
9. "Blaze of Glory" 
10. "In These Arms / Prayer '94 / Tokyo Road" 

11. "Bad Medicine" 
12. "I'll Be There for You" 
13. "In and Out of Love"
14. "Runaway"  

Someday I'll Be Saturday Night
Always

אוסף הלהיטים הראשון של בון ג'ובי כלל 2 שירים חדשים:  Always ו-  Someday I'll Be Saturday Night, וכן גרסה חדשה לשיר  Livin' on a Prayer.

 

Always, הסינגל הראשון מהאלבום היה לנמכר ביותר של בון ג'ובי בארה"ב, ושהה במשך 6 חודשים בטופ 10 של מצעד הבילבורד. הצלחתו הגלובלית עזרה לאלבום להגיע למקום הראשון במצעדי האלבומים של 13 מדינות. Cross Road היה לאלבום הנמכר ביותר בבריטניה בשנת 1994 ונחשב לאחד האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים.

 

ב-2005 האלבום שוחרר מחדש במהדורת דלוקס שכללה את האלבום בהוצאה מורחבת, דיסק בונוס עם B סיידס וגרסאות שלא שוחררו, ו- DVD הופעה חיה מלונדון. 

"These Days"

שוחרר ביוני 1995

1. "Hey God" 
2. "Something for the Pain" 
3. "This Ain't a Love Song" 
4. "These Days" 
5. "Lie to Me"
6. "Damned" 
7. "My Guitar Lies Bleeding in My Arms" 
8. "(It's Hard) Letting You Go"
9. "Hearts Breaking Even" 
10. "Something to Believe In" 

11. "If That's What It Takes"  

12. "Diamond Ring" 
13. "All I Want Is Everything" 
14. "Bitter Wine"

This Ain't a Love Song

האלבום השישי של בון ג'ובי היה די אפל בהשוואה לחומר המוקדם של הלהקה שכלל הרבה רוק אופטימי ובלדות אהבה. למרות הצלחה פחותה יחסית בארה"ב, כבר עם שחרורו האלבום היה להצלחה מסחררת באירופה ויפן, שם האלבום דורג בפסגת מצעד האלבומים היפני עם מכירות של 379,000 עותקים, מה שהפך אותו לאלבום הנמכר בקצב המהיר ביותר בהיסטוריה על ידי אמן שאינו יפני. בבריטניה

These Days

 These Days הדיח מהפסגה את האלבום של מייקל ג'קסון HIStory ובילה בפסגה 4 שבועות, כמו כן הכניס למצעד הבריטי 44 להיטי טופ 100- הגבוה ביותר של בון ג'ובי עד כה. 

 

האלבום דורג שני ברשימת 50 האלבומים הטובים של 1995 שערך המגזין Q. 

Something for the Pain
Lie To Me
Hey God
השיר בגרסה הארוכה
השיר בגרסה הקצרה

"Crush"

שוחרר ביוני 2000

1. "It's My Life" 
2. "Say It Isn't So" 
3. "Thank You for Loving Me" 
4. "Two Story Town" 
5. "Next 100 Years" 
6. "Just Older" 
7. "Mystery Train"  
8. "Save the World"  

9. "Captain Crash & The Beauty Queen From Mars"

10. "She's a Mystery"
11. "I Got the Girl" 

12. "One Wild Night" 
13. "I Could Make a Living Out of Lovin' You"
14. "Neurotica"

אלבום הסטודיו השביעי היה להצלחה בינלאומית והגיע למעמד פלטינה כפול בארה"ב, ומעל הכל הנגיש את הלהקה לדור צעיר יותר של מעריצים. הוא היה מועמד לגראמי בקטגוריית אלבום הרוק הטוב ביותר של 2001. הסינגל המוביל It’s My Life היה לאחד הלהיטים הגדולים ביותר של בון ג'ובי עם מקום ראשון במדינות רבות והיותו הסינגל השלישי הנמכר ביותר בשנת 2000, כמו כן הסינגל היה מועמד לשני פרסי גראמי.

It's My Life
Say It Isn't So
Thank You for Loving Me

"One Wild Night: Live 1985–2001"

שוחרר  במאי 2001

1. "It's My Life(live)" 
2. "Livin' on a Prayer(live)"  
3. "You Give Love a Bad Name(Live)" 
4. "Keep the Faith(Live)"
5. "Someday I'll Be Saturday Night(Live)" 
6. "Rockin' in the Free World" 
7. "Something to Believe In"
8. "Wanted Dead or Alive (Live)" 
9. "Runaway(Acoustic Live)"
10. "In and Out of Love(Live)"

על אף שמו, אלבום ההופעה החיה של בון ג'ובי כלל רק שני שירים שיצאו טרם 1995- Runaway ו- In and Out of Love. בנוסף כלל האלבום קאברים חיים של הלהקה לשירים של ניל יאנג  Rockin' in the Free World ו- I Don't Like Mondays של בומטאון ראטס, שבוצע לייב על הבמה יחד עם סולן הלהקה בוב גלדוף.

11. "I Don't Like Mondays" (FT. Bob Geldof)
12. "Just Older" 
13. "Something for the Pain" 
14. "Bad Medicine" 
15. "One Wild Night (2001)" 

One Wild Night

"Bounce"

שוחרר באוקטובר 2002

1."Undivided" 
2. "Everyday" 
3. "The Distance"  
4. "Joey" 
5. "Misunderstood" 
6. "All About Lovin' You"
7. "Hook Me Up" 
8. "Right Side of Wrong" 
9. "Love Me Back to Life"
10. "You Had Me from Hello" 

11. "Bounce" 

12. "Open All Night" 
13. "No Regrets" 
14. "Postcards from the Wasteland"

Everyday

אלבום האולפן השמיני של בון ג'ובי הושפע מאוד מפיגועי הטרור של 11 בספטמבר, שם האלבום ("ניתור") התייחס ליכולתה של ארה"ב וניו יורק בפרט לקום מהקרשים לאחר המתקפה ולעמוד זקופה כאומה. 


האלבום נכנס היישר למקום השני של מצעד הבילבורד- הבכורה הגבוהה ביותר של הלהקה באותו זמן. בנוסף בון ג'ובי הייתה מועמדת לגראמי עם השירים Misunderstood ו- Everyday.

Misunderstood
All About Lovin' You

"This Left Feels Right"


בנובמבר 2003 הוציאה הלהקה אוסף שירים בביצוע מחודש ללהיטיה במשך השנים.

"100,000,000 Bon Jovi Fans Can't Be Wrong"
 

בנובמבר 2004, לרגל חגיגת 20 שנה לפעילותה ומכירת 100 מיליון אלבומים ברחבי העולם, הוציאה הלהקה מארז חגיגי הכולל 4 דיסקים כולל אוסף דמואים ו- B סיידס, ודיוידי בו החברים מדברים על השירים. שם האוסף וגם עטיפתו מתכתבים עם אלבום האוסף של אלביס פרסלי מ-1959 בשם 50,000,000 

Elvis Fans Can't Be Wrong.

1. "Have a Nice Day"  
2. "I Want to Be Loved"  
3. "Welcome to Wherever You Are" 
4. "Who Says You Can't Go Home" 
5. "Last Man Standing" 
6. "Bells of Freedom"  
7. "Wildflower"

​השקת האלבום התשיעי של בון ג'ובי נדחתה למשך כמה חודשים בגלל חילוקי דעות אמנותיים בין חברת התקליטים ללהקה, שרצתה להקליט שירים נוספים ולהשמיט קיימים. 

11. "Novocaine"  

12. "Story of My Life" 
13. "Who Says You Can't Go Home"

8. "Last Cigarette"  
9. "I Am" 
10. "Complicated" 

"Have a Nice Day"

שוחרר  בספטמבר 2005

האלבום נכנס היישר למקום הראשון במצעדים ב- 15 מדינות, ודורג שני במצעד הבריטי והאמריקאי. כמו כן מכר האלבום בארה"ב 202,000 עותקים בשבוע הראשון להשקתו- שיא של בון ג'ובי בזמנו בכמות מכירות לשבוע ראשון. השיר Who Says You Can’t Go Home עם ג'ניפר נטלס משוגרלנד זיכה את בון ג'ובי בגראמי בקטגוריית "שיתוף הפעולה הטוב ביותר בז'אנר הקאנטרי", והייתה זו להקת הרוק הראשונה שהגיעה למקום הראשון במצעד שירי הקאנטרי של הבילבורד.

Who Says You Can't Go Home
Welcome To Wherever You Are
Have A Nice Day

"Lost Highway"

שוחרר  ביוני 2007
 

1. "Lost Highway" 
2. "Summertime" 
3. "(You Want To) Make a Memory" 
4. "Whole Lot of Leavin'"  
5. "We Got It Going On" (FT. Big & Rich) 
6. "Any Other Day" 
7. "Seat Next to You"
8. "Everybody's Broken" 
9. "Till We Ain't Strangers Anymore" (FT.
LeAnn Rimes

10. "The Last Night"
11. "One Step Closer" 
12. "I Love This Town"  

(You Want To) Make A Memory

האלבום העשירי של בון ג'ובי הושפע רבות מהסינגל המצליח של הלהקה ב-2006 Who Says You Can't Go Home, הרוק באלבום נמהל בסממני מוזיקת קאנטרי וכלל שני דואטים נוספים מהז'אנר- אחד עם ביג אנד ריץ' בשיר We Got It Going On ואחד עם ליאן ריימס Till We Ain't Strangers Anymore.

Lost Highway היה האלבום הראשון של בון ג'ובי שנכנס היישר למקום הראשון של הבילבורד (כלומר כבר מהפעם הראשונה שדורג) והשלישי שלה בסך הכל שהגיע לפסגת הבילבורד. האלבום היה מועמד לפרס אלבום הפופ הווקאלי בטקס הגראמי של 2008, וכלל רבבות תוספות למהדורות האייטונס בארה"ב, בריטניה ויפן.

Till We Ain't Strangers Anymore
Lost Highway
Whole Lot of Leavin

1. "We Weren't Born to Follow" 
2. "When We Were Beautiful" 
3. "Work for the Working Man" 
4. "Superman Tonight" 
5. "Bullet" 
6. "Thorn in My Side" 

7. "Live Before You Die" 
8. "Brokenpromiseland" 
9. "Love's the Only Rule" 
10. "Fast Cars" 

11. "Happy Now" 
12. "Learn to Love"

האלבום ה-11 של בון ג'ובי הושפע מהמשבר הכלכלי של 2008 והטלטלות הפוליטיות ברחבי העולם, והחזיר את הלהקה לשורשי הרוק שלה. בראיון ל- "רדיו אבסולוט" הבריטי אמר ג'ון בון ג'ובי שלשם האלבום יש משמעויות מרובות. השם מתייחס לעובדה שהמעגל הוא אינסופי ולא מסתיים, וכן מתייחס למעגל הפנימי של ג'ון בון ג'ובי עצמו שאמר כי "בתעשייה הזאת קשה מאוד להיכנס למעגל הזה ואפילו קשה יותר לצאת ממנו".

"The Circle"

שוחרר בנובמבר 2009

להיט ההארד רוק  We Weren’t Born To Follow משך תגובות נרחבות ממעריצים והיה מועמד לגראמי בקטגורית "ביצוע הפופ הטוב ביותר ללהקה או דואט". האלבום דורג במקום הראשון במספר מדינות, ומכר 163,000 עותקים בשבוע הראשון לאחר שדורג במקוםם הראשון במצעד 200 האלבומים הטובים ביותר של הבילבורד.

Superman Tonight
When We Were Beautiful
We Weren't Born To Follow

"Greatest Hits"

שוחרר בנובמבר 2010
 

1. "Livin' on a Prayer"  
2. "You Give Love a Bad Name" 
3. "It's My Life"  
4. "Have a Nice Day" 
5. "Wanted Dead or Alive" 
6. "Bad Medicine" 
7. "We Weren't Born to Follow" 
8. "I'll Be There for You" 
9. "Born to Be My Baby"
10. "Blaze of Glory"

11. "Who Says You Can't Go Home"

12. "Lay Your Hands on Me" (radio edit) 
13. "Always" 

14. "Runaway"  
15. "What Do You Got?"  
16. "No Apologies"  

What Do You Got?

אוסף הלהיטים של בון ג'ובי מכיל 14 להיטים ושני שירים חדשים ?What Do You Got ו- No Apologies. בנוסף הופצה גרסה מיוחדת עם דיסק שני שכלל להיטי מעריצים ושני שירים חדשים נוספים This Is Love, This Is Life ו- The More Things Change. כל ארבעת השירים נכתבו במיוחד לאוסף הזה.

הפונט בו נעשה שימוש בעטיפה מהווה חזרה ללוגו של בון ג'ובי מהאלבומים הראשונים, בנוסף זה האלבום הראשון בו נעשה שימוש בלוגו הלב והפגיון.

להקת בון ג'ובי ביצעה הופעה מיוחדת וארוכה לסדרות האינטרנטיות של תכנית הלילה של דייויד לטרמן עם חומר נרחב מהאלבום.

No Apologies
This Is Our House (Live)
Because We Can

הלהקה קידמה את אלבום האולפן ה-12 לאורך מסע ההופעות שלה ב-2013. זהו האלבום האחרון לו היה שותף ריצ'י סמבורה טרם עזיבתו. האלבום דורג ראשון במצעד הבילבורד- השלישי ברציפות של בון ג'ובי להגיע להישג והחמישי בסך הכל, הישג בלתי נתפס כשמדובר ב- 12 אלבומי אולפן בסך הכל.

האלבום מכר מעל למיליון וחצי עותקים ברחבי העולם והגיע למעמד זהב בגרמניה שם מכר מעל ל-100 אלף עותקים.

"What About Now"

שוחרר במרץ 2013
 

1.  "Because We Can" 
2. "I'm With You" 
3. "What About Now"  
4. "Pictures of You" 
5. "Amen" 
6. "That's What the Water Made Me"  
7. "What's Left of Me"  
8. "Army of One" 
9. "Thick as Thieves" 
10. "Beautiful World" 

11. "Room at the End of the World" 
12. "The Fighter"  

What About Now

"Burning Bridges"

שוחרר באוגוסט 2015
 

1. "A Teardrop to the Sea" 
2. "We Don't Run"  
3. "Saturday Night Gave Me Sunday Morning" 
4. "We All Fall Down" 
5. "Blind Love" 
6. "Who Would You Die For" 
7. "Fingerprints"  
8. "Life Is Beautiful" 
9. "I'm Your Man" 

10. "Burning Bridges" 

We Don’t Run
Saturday Night Gave Me
Sunday Morning

האלבום ה-13 של בון ג'ובי הוא הראשון ללא הגיטריסט לשעבר ריצ'י סמבורה, שעדיין מקבל קרדיט על חלקו בכתיבת השיר Saturday Night Gave Me Sunday Morning. בנוסף זהו האלבום האחרון שמוציאה הלהקה דרך חברת התקליטים מרקורי לאחר התקשרות של 32 שנים, בעצם מתחילת הדרך. 

הייתה זו פרידה בטונים צורמים, מדובר באלבום שעיקר מטרתו למלא את ההתחייבות החוזית של בון ג'ובי למרקורי לשיווק אלבום אחרון, בעוד שהצדדים לא הצליחו להגיע להסכם על חידוש חוזה ההקלטה. "נשארתי בחברה כל חיי (המקצועניים)- 32 שנה " אמר ג'ון בון ג'ובי בראיון למגזין הבילבורד. "אני האמן בעל התקופה הארוכה ביותר במרקורי, או איך שקוראים להם השבוע (החברה נרכשה והתמזגה כמה פעמים לאורך השנים) אבל החוזה שלי נגמר, וזהו זה". שיר הנושא של האלבום Burning Bridges ("גשרים שרופים", מספר 10) מדבר על חוסר שביעות הרצון של בון ג'ובי מהלייבל, "זה מסביר לך בדיוק מה קרה, תקשיב למילים", הוסיף. נציג מחברת מרקורי אמר בתגובה "ג'ון הוא אייקון רוק'נרול, ואנו גאים מאוד על 30 שנות שיתוף הפעולה שלו עם מרקורי, אשר הניבה הצלחה מסחרית ויצירתית נפלאה. אנו מאחלים לג'ון רק את הטוב ביותר".

באופן מוזר, לאלבום יצאו שני סינגלים מקדימים באותו יום, We Don't Run ו- Saturday Night Gave Me Sunday Morning. גם לא הופקו להם קליפים אלא רק סרטוני ליריקה. We Don't Run הוא שיר רוק עם באס ותופים  ו- "סולו גיטרה רטוש" לדברי ג'ובי.  השמעת הבכורה שלו הייתה בתחנת הרדיו הברזילאית "רדיו רוק". השמעת הבכורה של Saturday Night Gave Me Sunday Morning הייתה בתחנת הרדיו האוסטרית Ö3 Hitradio, הוא נכתב במקור לאלבום ה-11 The Circle של שנת 2009 ונכנס ל- Burning Bridges. מבקרים רואים בו שיר פופ-רוק שמח עם סאונד קלאסי של בון ג'ובי ,שאינו רחוק מדי מזה של שני האלבומים האחרונים.

"This House Is Not for Sale"

שוחרר בנובמבר 2016
 

1. "This House Is Not for Sale"
2. "Living With the Ghost"
3. "Knockout"
4. "Labor of Love"
5. "Born Again Tomorrow"
6. "Roller Coaster"
7. "New Year's Day"
8. "The Devil's in the Temple"
9. "Scars on This Guitar"
10. "God Bless This Mess"

Knockout
Labor of Love

11. "Reunion"
12. "Come On Up to Our House"

This House Is Not for Sale
Born Again Tomorrow

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page