top of page

הכל על הבקסטריט בויז | Backstreet Boys best songs

* מאת: ליאור סרוסי * להקת הבנים האמריקאית "בקסטריט בויז" שהוקמה באורלנדו, פלורידה בשנת 1993 כוללת את החברים: איי ג'יי מקלין ,האווי דורו, ניק קרטר, קווין ריצ'רדסון ובריאן ליטרל. הלהקה קיבלה את שמה על שם שוק הפשפשים של אורלנדו (Backstreet Market) שהיה מקום מפגש לצעירים בנעוריהם. הבקסטריט בויז מכרו למעלה מ- 130 מיליון אלבומים ברחבי העולם, והפכו ללהקת הבנים שהמוזיקה שלה היא הנמכרת ביותר בעולם. בנוסף הם להקת הבנים היחידה שכל האלבומים שלה היו בעשרת המקומות הראשונים במצעד של הבילבורד. 

כשהיו ילדים, קווין ריצ'רדסון ובן דודו בריאן ליטרל שרו יחד במקהלת הכנסייה בלקסינגטון, קנטאקי, והופיעו בפסטיבלים שונים. אי ג''יי מקלין והאווי דורו, שניהם במקור מאורלנדו, פלורידה , היו חברים ופגשו את ניק קרטר דרך מבחני בד . שלושתם שמעו את ההרמוניות שהקולות שלהם מפיקים והחליטו להקים שלישייה. באותו הזמן ריצ'רדסון עבר לאורלנדו כדי לעבוד באולפני דיסני, שם פגש את שלושת האחרים דרך עמית מהעבודה, והם החליטו להקים רביעייה.

לאחחר מכן אדם בשם לו פרלמן פרסם מודעה בעיתון באורלנדו שהוא רוצה להקים הרכב קולי , הראשון מבין חברי הלהקה שניגש להיבחן היה איי ג'יי. הוא הגיע לסלון ביתו של פרלמן, נבחן מולו והפך לחבר הראשון בלהקה. בינואר 1993 ערך פרלמן מבחן בד פתוח לקהל הרחב אליו הגיעו מאות נערים, מהם נבחרו קרטר , דורו וריצ'רדסון, שסיפר לבן דוד ליטרל על הלהקה והזמין אותו להצטרף.

ההופעה הראשונה של הלהקה הייתה ב-8 במאי 1993 ב- "עולם הים" באורלנדו, משם המשיכו להופיע בקניונים, מסעדות ואף הוזמנו להופיע באירוע צדקה יוקרתי בפלורידה. מתוך ניסיון להשיג חוזה הקלטות נעשה שינוי באמרגנות הלהקה והם עברו להופיע גם בבתי ספר שונים, בכדי לבסס קהל מעריצים. המטרה כמעט הושגה כשחברת התקליטים מרקורי הייתה קרובה להחתימם, אבל ג'ון מלנקמפ- אמן ותיק שחתום בחברה איים לעזוב אותה אם יחתימו בה להקת בנים, וכך ברגע האחרון התבטלה העסקה. בשנת 1994 ג'ף פנסטר ודיוויד רזנר שמעו אותם מופיעים בתיכון בקליבלנד, והחליטו להחתים אותם על חוזה הקלטות בחברת Jive Records לאלבום בכורה.

"Backstreet Boys"

שוחרר במאי 1996

1. "We've Got It Goin' On" 
2. "Anywhere for You" 
3. "Get Down (You're the One for Me)"  
4. "I'll Never Break Your Heart" 
5. "Quit Playin' Games (with My Heart)" 
6. "Boys Will Be Boys" 
7. "Just to Be Close to You" 
8. "I Wanna Be with You" 
9. "Every Time I Close My Eyes"
10. "Darlin'"  

11. "Let's Have a Party" 
12. "Roll with It" 
13. "Nobody but You"

We've Got It Goin' On
I'll Never Break Your Heart
Anywhere for You

ביוני 1995 טסו החברים לשבדיה כדי להקליט כמה שירים עם מקס מרטין ודניס פופ, ביניהם השיר  We’ve Got it Going on - הסינגל הראשון שלהם. הוא שוחרר לרדיו באוגוסט 1995 ויצא כסינגל רשמי לאחר חודש. השיר זכה להצלחה מינורית בארצות הבריתת אך לעומת זאת הגיע למקומות הראשונים במצעדי השירים באירופה (גרמניה, אוסטריה, צרפת, הולנד ועוד). בעקבות ההצלחה באירופה הלהקה ערכה ביבשת סיבוב הופעות בקיץ כדי לקדם את האלבום.

הקלטת האלבום הראשון- Backstreet Boys הסתיימה באפריל 1996 והוא שוחרר גלובאלית לאחר חודש, חוץ מאשר בארה"ב וקנדה. הפופולאריות של הלהקה גברה בעיקר באירופה, שם הסינגל השני I’ll Never Break Your Heart הגיע למעמד זהב לאחר שמכר 250,000 עותקים. הם הפכו לאמנים חדשים ומצליחים ברחבי העולם וזכו בפרסים עולמיים, ביניהם פרס האמן החדש/ הפריצה הגדולה בגרמניה, שם הם גם זכו באלבום פלטינה לאחר שמכרו 500,000 עותקים של האלבום הראשון. באוקטובר 1996 שוחרר באירופה הסינגל Quit Playing Games שהגיע לטופ 10 במדינות רבות, ובתוכם מקום ראשון באוסטריה, גרמניה ושוויץ. בארה"ב שוחרר הסינגל רק במאי 1997, אבל הוא הגיע למקום השני במצעד של הבילבורד והסינגל הגיע למעמד פלטינה לאחר שמכר מעל מיליון עותקים.

Get Down (You're the One for Me)
Quit Playin' Games (with My Heart)

"Backstreet's Back"

שוחרר באוגוסט 1997

1. "Everybody (Backstreet's Back)" 
2. "As Long as You Love Me" 
3. "All I Have to Give"  
4. "That's the Way I Like It" 
5. "10,000 Promises"
6. "Like a Child"
7. "Hey, Mr. DJ (Keep Playin' This Song)"
8. "Set Adrift on Memory Bliss" 
9. "That's What She Said"

10. "If You Want It to Be Good Girl (Get Yourself a Bad Boy)" 

11. "If I Don't Have You"

All I Have to Give
As Long as You Love Me

ב- 1996 החלו לעבוד על האלבום השני שלהם, ובנוסף הקליטו את השיר If You Stay לפסקול הסרט Booty Call שיצא בפברואר 1997. באוגוסט  אותה שנה יצא גלובאלית האלבום השני Backstreet's Back שוב מלבד ארה"ב, שם יום לאחר מכן יצא אלבום הבכורה יחד עם שירים מהאלבום השני.  אלבום זה הגיע למקום הרביעי במצעד האלבומים של הבילבורד ומכר 14 מיליון עותקים. בו בזמן האלבום השני שיצא מחוץ לארה"ב הגיע למקום ראשון בגרמניה, נורבגיה, שוויץ, הולנד ועוד, ומכר מעל מיליון עותקים רק באירופה. בסה"כ שני האלבומים הראשונים והאלבום שיצא בארה"ב מכרו מעל 28 מיליון עותקים.

ב- 1997 הרופאים גילו כי קרע מולד בליבו של ליטרל גדל למימדים מסוכנים, מה שחייב אותו לעבור ניתוח לב פתוח, אותו דחה אותו פעמיים עקב סיבוב ההופעות שלהם. לבסוף הוא עבר את הניתוח במאי 1998, והלהקה לקחה הפסקה של חודשיים בכדי לתת לו זמן להחלים.

Everybody (Backstreet's Back)

"Millennium"

שוחרר במאי 1999

1. "Larger than Life"
2. "I Want It That Way"
3. "Show Me the Meaning of Being Lonely"  
4. "It's Gotta Be You" 
5. "I Need You Tonight"
6. "Don't Want You Back"
7. "Don't Wanna Lose You Now" 
8. "The One" 
9. "Back to Your Heart" 

10. "Spanish Eyes"

11. "No One Else Comes Close"

12. "The Perfect Fan"

Show Me the Meaning of Being Lonely

ב- 7 באוקטובר 1998 קיבלו חברי הלקה את מפתח ראש העיר של אורלנדו לאחר שהשתתפו במופע למטרות צדקה  שגייס מעל 250,000 דולר. יום זה גם הוכרז כ- "יום הבקסטריט בויז" באורלנדו. הם החלו להקליט את האלבום השלישי שלהם Millennium כשסינגל הקידום מתוכו  I Want it That Way  הגיע לראשי מצעדי השירים במעל 25 מדינות, ועורר הדים וציפייה לאלבום השלישי. Millennium יצא לאור במאי 1999, וכבר בשבוע הראשון לצאתו מכר מעל מיליון עותקים, כבש את המקום הראשון של הבילבורד והיה לאלבום הנמכר ביותר בארצות הברית באותה שנה. בסך הכל מכר בארה"ב 12 מיליון עותקים והגיע ל- 13 מעמדי פלטינה.  

I Want It That Way

ביוני 1999 הבקסטריט בויז יצאו לסיבוב הופעות שכלל 115 הופעות ב- 84 ערים, כשכל ההופעות ''סולד אאוט'' מראש .החלק השני של סיבוב ההופעות נערך בחסות סירס ונקרא באופן רשמי "סירס מציג את הבקסטריט בויז לתוך המילניום", הקמפיין כלל פרסומת של 30 שניות עם הלהקה. סירס קידמו הגרלות של ערכות חזרה לבית הספר שנתנה לאחד מכל חמישה מעריצים הזדמנות לזכות במסע קניות בסירס בשווי 2.000$ עם חבר הבקסטריט בויז האהוב עליהם, וטיול לארבעה להופעה של הקבוצה ב -1 בדצמבר 1999 בטמפה, פלורידה.

בשנת 2000 יצא לפועל מהלך אומנותי נחמד ויוצא דופן. קרטר, שהיה מעריץ קומיקס, פגש בחודש פברואר את סופר הקומיקס סטן לי דרך המנהל שלו. קרטר סיפר ל-לי על רעיון שלו לכמה ספרי קומיקס שמציגים את חברי הבקסטריט בויז כגיבורים. לי היה מעוניין ברעיון אך עם זאת, הוחלט שעדיף לרכז את הכל לספר אחד. ספר הקומיקס ששמו "פרויקט בקסטריט" שוחרר בשנת 2000 והיה זמין לרכישה בהופעות שלהם וחנויות מקוונות במהלך השנים 2000-2001.

Larger than Life
The One

"Black & Blue"

שוחרר בנובמבר 2000

1. "The Call" 
2. "Shape of My Heart" 
3. "Get Another Boyfriend" 
4. "Shining Star" 
5. "I Promise You (with Everything I Am)" 
6. "The Answer to Our Life" 
7. "Everyone" 
8. "More than That" 
9. "Time" 
10. "Not for Me" 

11. "Yes I Will" 

12. "It's True"

 13. "How Did I Fall in Love with You"

More than That

במאי 2000 נסעו החברים לטיול לאיי הבהאמה כדי לכתוב שירים לאלבום רביעי, וביולי החלו ההקלטות בשבדיה. באוגוסט 2000 יצא אוסף מיוחד בשם For The Fans במהדורה מיוחדת ללקוחות רשת המזון המהיר ברגר קינג, שהכיל שיר אחד מהאלבום החדש- It's True וכמה גרסאות של להיטים בהופעה חיה.

האלבום הרביעי Black and Blue יצא בנובמבר 2000, וכצעד שיווקי הבקסטריט בויז עשו מסע הופעות עולמי תוך 100 מאה שעות בשטוקהולם, סידני, טוקיו, קייפ טאון, ריו דה ז'נרו וניו יורק. 55 שעות מתוך ה- 100 הועברו בטיול/שינה, ו-45 בהופעה. האלבום עצמו מכר חמישה מיליון עותקים בשבוע הראשון שיצא למדפים, ובארה"ב מכר 1.6 מיליון עותקים בשבוע הראשון, מה שהפך אותם לאמן הראשון מאז הביטלס שמשיג רצף של שני אלבומים שמוכרים מעל מיליון עותקים בשבוע ההשקה.

בינואר 2001 יצאה הלהקה לסיבוב הופעות של האלבום הרביעי, שבתחילתו שרה את ההמנון הלאומי של ארה"ב במשחק הסופרבול בטמפה, פלורידה. בחודש יולי סיבוב ההופעות נעצר עקב כניסתו של מקלין למוסד גמילה בכדי להילחם בבעיית אלכוהוליזם ודיכאון. לאחר חודש הלהקה חזרה להופיע בלעדיו וסיבוב ההופעות הסתיים בנובמבר, לאחר מכן הלהקה לקחה פסק זמן מפעילות משותפת.

The Call
Shape Of My Heart
Drowning

באוקטובר 2001 שוחרר אלבום אוסף הלהיטים הראשון שלהם The Hits: Chapter One, שכלל בתוכו שיר חדש אחד- Drowning. האלבום נכנס למקומות הראשונים במצעדים בארה"ב, בריטניה, גרמניה, קנדה, שוויץ, אוסטריה, הולנד וניו זילנד. בנוסף האלבום הגיע למעמד פלטינה בארה"ב ובמדינות נוספות וגם הסינגל החדש Drowning זכה להצלחה רבה.

ב- 2002 רוב חברי הלהקה רצו לעזוב את חברת האמרגנות שלהם, אך קרטר בחר להמשיך איתם ולפנות לקריירת סולו, וזמן קצר לאחר מכן המשיכו להקליט את האלבום הבא בלעדיו. היחסים עם חברת התקליטים הוסלמו כאשר הם הגישו נגדה תביעה בטענה שהם קידמו את אלבום הסולו של קרטר על חשבון זה של הלהקה.

בנובמבר 2003 מקלין הופיע בתוכנית של אופרה וינפרי ודיבר על ההתמודדות שלו עם ההתמכרות לסמים ואלכוהול. כצפוי לתכנית של אופרה הגיע רגע מרגש כשחברי הלהקה הפתיעו אותו כשהגיעו לתמוך בו באופן אישי, וזו הייתה הפעם הראשונה שהם הופיעו יחד בציבור מאז שסיימו את סיבוב ההופעות ב- 2001. הם החליטו לשים בצד את המחלוקות ולחזור לעבוד על אלבום חדש בשנה שלאחר מכן.

"Never Gone"

שוחרר ביוני 2005

1. "Incomplete"
2. "Just Want You to Know"
3. "Crawling Back to You"
4. "Weird World"
5. "I Still..." 
6. "Poster Girl" 
7. "Lose It All" 
8. "Climbing the Walls" 
9. "My Beautiful Woman" 
10. "Safest Place to Hide" 

11. "Siberia" 

12. "Never Gone"

I Still...

הבקסטריט בויז נכנסו מחדש לאולפנים בינואר 2004 כדי להתחיל בהקלטת אלבום חדש, וגם החלו להופיע כדי לקדם את החזרה שלהם לסצנת המוזיקה. בחודש ספטמבר הם עשו סיבוב הופעות קטן באסיה, ביקרו בבייג''ינג, שנחאי, טוקיו, ומנילה, וביצעו חומר חדש. בעקבות  ההצלחה של סיבוב הופעות זה הם הודיעו על סיבוב מקסיקני, במקסיקו סיטי ומונטריי.    

סינגל קידום ראשון של אלבום חדש Incomplete, שוחרר לתחנות הרדיו ב- 28 במרץ 2005, הוא הגיע למקום 13 במצעד בילבורד בארה"ב ולמקומות הראשונים בלמעלה מעשר מדינות. ההצלחה הגדולה ביותר הייתה באוסטרליה, שם הסינגל הגיע למקום הראשון במצעד הפזמונים, דבר שהשיגו בפעם הראשונה במדינה זו. לאחר שחרור הסינגל הבקסטריט בויז יצאו לסיבוב ההופעות​ Close & Personal,  שהיה כמעין הצצה לאלבום החדש. 

לאחר שהקליטו במשך יותר משנה, הבקסטריט בויז הוציאו את אלבום הקאמבק שלהם Never Gone ביוני 2005. הבקסטריט בויז החלו את סיבוב ההופעות שלו ב- 22 ביולי 2005 בווסט פאלם ביץ', פלורידה, וזה נמשך עד נובמבר 2005 באירופה. בינואר 2006 החל חלק שני שלו בטוקיו, יפן, והסתיים ב -2 בפברואר 2006 במלבורן, אוסטרליה. האלבום הגיע למקום שלישי בארה"ב עם דירוג מכירות של 291,000 עותקים בשבוע הראשון, והוא קיבל מעמד של פלטינה, בסך הכל האלבום מכר כ- 10 מיליון עותקים ברחבי העולם. הסינגל השני מתוכו Just Want You to Know נכנס לטופ 10 במצעד הפזמונים בבריטניה. סינגל שלישי ששוחרר בארה"ב בלבד היה Crawling Back to You ובשאר העולם היה זה I Still.

Incomplete
Just Want You to Know

בתאריך 23 ביוני 2006, הוכרז כי ריצ'רדסון עזב את הבקסטריט בויז בגלל תחומי עניין אחרים. ריצ'רדסון ושאר הקבוצה פרסמו הודעה באתר הרשמי שלהם, בה נאמר כי הוא עוזב בידידות את הלהקה והדלת תמיד תהיה פתוחה בפניו . בעקבות עזיבתו של ריצ'רדסון עלתה הצעה בקבוצה הציעה לשנות את שמם לבקסטריט, אבל הוחלט שלא לעשות זאת. בנוסף הם סירבו להצעה לככב בתכנית ריאליטי כדי למצוא חבר חדש ללהקה, ובכלל סירבו להצעות מזמרים אחרים שרצו לתפוס את מקומו.

"Unbreakable"

שוחרר באוקטובר 2007

1. "Intro"
2. "Everything But Mine"
3. "Inconsolable"
4. "Something That I Already Know"
5. "Helpless When She Smiles"
6. "Any Other Way"
7. "One in a Million"
8. "Panic"
9. "You Can Let Go" 
10. "Trouble Is"

11. "Treat Me Right" 

12. "Love Will Keep You Up All Night" 

13. "Unmistakable" 

14. "Unsuspecting Sunday Afternoon"

Helpless When She Smiles
Inconsolable

יומיים בלבד לאחר ההודעה על עזיבתו של ריצ'רדסון, הלהקה נכנסה לאולפן כדי להקליט אלבום שישי Unbreakable, ששוחרר בסוף אוקטובר 2007. האלבום זכה לביקורות חיוביות ונכנס למקום 7 במצעד האלבומים של הבילבורד תוך כדי מכירת 81,000 עותקים בשבוע הראשון להשקתו. ביפן ההצלחה הייתה גדולה עוד יותר עם כיבוש מקום ראשון במצעד האלבומים למשך שבועיים. בפברואר 2008 הלהקה יצאה לסיבוב הופעות עולמי לקידום האלבום שהתחיל בטוקיו, יפן, ונמשך באוסטרליה, מקסיקו, אסיה, אירופה, קנדה וארה"ב. בנובמבר 2008, בהופעה האחרונה של המסע בהוליווד, ריצ'רדסון הצטרף לארבעה על הבמה.

"This Is Us"

שוחרר באוקטובר 2009

1. "Straight Through My Heart" 
2. "Bigger"
3. "Bye Bye Love"
4. "All of Your Life (You Need Love)"
5. "If I Knew Then"
6. "This Is Us" 
7. "PDA"
8. "Masquerade"
9. "She's a Dream"

10. "Shattered"
11. "Undone"

Straight Through My Heart

באוקטובר 2009 הלהקה שיחררה אלבום חדש - This Is Us בו היא חזרה לסאונד הפופ-דאנס של תחילת הדרך. האלבום הגיע למקום 9 במצעד הבילבורד ומכר 42,000 עותקים בשבוע הראשון להשקתו. ביפן הוא דורג שני והגיע למעמד פלטינה. מהאלבום שוחררו שני סינגלים- Straight Through My Heart 

 ו- Bigger, שכמה ימים לאחר צילום הקליפ שלו אובחן ליטרל כי נדבק בשפעת החזירים, מה שהביא לביטול אירוע חתימה על האלבום בניו יורק. שאר החברים קיבלו טיפול אנטיביוטי מונע מרופא, למרות שלא הראו תסמינים כלשהם. בנוסף בוטלה הופעה בתכנית אירוח של CBS באותו יום של השקת האלבום. בסוף השנה הלהקה יצאה לסיבוב הופעות עולמי של האלבום This Is Us, הוא נמשך מעל לשנה והורכב מ- 122 הופעות.

בחודש מאי 2011 הקבוצה הודיעה כי הם עוזבים את חברת התקליטים הוותיקה שלהם  Jive Records. באותו החודש הם יצאו לסיבוב הופעות משותף עם ניו קידס און דה בלוק. לקידום הסיבוב יצא אלבום אוסף של הלהיטים הגדולים ביותר שלהם תחת הכותרת NKOTBSB (ראשי תיבות של שמות שתי הלהקות) הכולל גם מאש אפ ושני שירים חדשים. הסיור נמשך עד יוני 2012, הכולל 80 הופעות בצפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה ואסיה. בסוף 2011 אותו סיבוב הופעות דורג בין  25 סיבובי ההופעות הטובים של השנה, והרוויח מעל $ 40,000,000 עם 51 מופעים. 

Bigger

במהלך המופע בסטייפלס סנטר, בלוס אנג'לס, בחודש יולי 2011 ריצ'רדסון הצטרף לארבעה. בתכנית הרדיו של ריאן סיקרסט באוקטובר 2011 ריצ'רדסון סיפר שהוא שמח להופיע עם הלהקה שוב על בסיס מעט קבוע. הדבר גרר גל של שמועות לגבי חזרתו ללהקה וההופעות שלאחר מכן עוררו סקרנות רבה יותר, אך גם ריצ'רדסון וגם חברי הלהקה שמרו על שתיקה בעניין. לבסוף הבקסטריט בויז הודיעו ​​כי ריצ'רדסון יחזור רשמית ללהקה החל מההופעה שלהם בלונדון באפריל 2012. כמה ימים לאחר מכן מקלין וליטרל סיפרו בהזדמנויות נפרדות שריצ'רדסון חשב להצטרף אליהם עוד טרם הסיבוב עם ניו קידס און דה בלוק, אך החליט בסופו שלא והם תמכו בהחלטתו והמשיכו לשמור את חזרתו בסוד. הקבוצה דיברה באופן חיובי על חזרתו של ריצ'רדסון, וקבעה כי הם לא יכלו להיות מאושרים יותר לקבל אותו בחזרה. ריצ'רדסון עצמו היה נרגש להיות שוב עם חברי הלהקה, ואמר כי יש להם כימיה וחיבור.

It's Christmas Time Again

הבקסטריט בויז עברו לגור יחד בחודש יולי  2012 כשהתחלו לעבוד על האלבום החדש שלהם עם המפיק מרטין טרפ בלונדון. באוגוסט 2012 הם סגרו את סדרת הופעות הקיץ של התכנית "בוקר טוב אמריקה" בסנטרל פארק בניו יורק, הייתה זאת ההופעה הראשונה שלהם כחמישייה מאז ריצ'רדסון חזר ללהקה. הסינגל הראשון שכלל את ריצ'רדסון מזה 6 שש שנים היה שיר חג מולד שכותרתו It's Christmas Time Again, שבוצע לראשונה ב- AOL Music בנובמבר 2012, ושוחרר ב -6 בנובמבר. השיר הגיע למקום הראשון במצעד שירי החג של הבילבורד.

ב- 20 באפריל 2013, הבקסטריט בויז חגגו עשרים שנה של פעילות באירוע עם המעריצים שלהם בהוליווד. בנוסף הייתה באירוע תצוגה מקדימה של כמה שירים מהאלבום החדש, והוצג טיזר מתוך סרט תיעודי שלהם, שישוחרר לבתי הקולנוע בשנת 2014. 

הלהקה גם קיבלה כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד ביום 22 באפריל 2013, שגם נקבע ליום הבקסטריט בויז בהוליווד. בחודש מאי 2013 הקבוצה יצאה לסיבוב לחגיגות ה- 20 שלהם באופן רשמי. הלהקה גם עשתה הופעת אורח בסרט משנת 2013 This Is The End  בתור דמויות פיקטיביות של עצמם, וביצעו את הלהיט Everybody.

"In a World Like This"

שוחרר ביולי 2013

1. "In a World like This" 
2. "Permanent Stain"
3. "Breathe" 
4. "Madeleine" 
5. "Show 'Em (What You're Made Of)" 
6. "Make Believe"
7. "Try"
8. "Trust Me"
9. "Love Somebody" 
10. "One Phone Call" 

11. "Feels Like Home"

12. "Soldier"

בונוס אייטונס:

13. "Hot, Hot, Hot"

In a World like This
Show 'Em (What You're Made Of)

ב- 22 ביולי 2013 הלהקה שחררה לרדיו את הסינגל הראשון מתוך אלבום האולפן השמיני שלהם

 In A World Like This. האלבום עצמו שנושא את אותו שם של הסינגל שוחרר בארה"ב לאחר שבוע, ובמדינות נוספות כמה ימים לאחר מכן. היה זה האלבום העצמאיי הראשון שלהם ששוחרר תחת החברה העצמאית K-Bahn. האלבום הגיע לטופ 5 בארה"ב, קנדה, הולנד, גרמניה, שוויץ, ספרד, טייוואן ויפן.

בחודש דצמבר 2013 הבקסטריט בויז ביצעו שני שירי חג מולד מקוריים שלהם, בשידור מיוחד של תכנית הטלוויזיה  "חג המולד בוושינגטון", תכנית בה השתתפו גם נשיא ארצות הברית ברק אובמה ובני משפחתו. 

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page