top of page
Calender
יום רביעי 03/04/19
גיליון אפריל 2019, עמ' 3

המשפחה של אביצ'י השיקה את "קרן טים ברגלינג" הנושאת את שמו האמיתי של הדיג'יי המנוח, שתפעל למודעות במגוון נושאים חשובים, בראשם מחלות נפש ומניעת התאבדות. הקרן גם תיגע בתחומים אחרים כמו שינויי האקלים, הגנה על הטבע ומינים בסכנת הכחדה. 


מטה הקרן נמצא במולדתו של אביצ'י, שבדיה, אך היא תפעל גם מחוץ למדינה. המשפחה הוציאה הודעה: "טים רצה לחולל שינוי, הקמת קרן הנושאת את שמו היא הדרך שלנו לכבד את זכרו, להמשיך לפעול ולשמור את רוחו בחיים". 

כזכור, אביצ'י נפטר לפני כשנה כששהה בעומאן לאחר שהתאבד. הוא היה אחד מכוכבי מוזיקת הדאנס העולמית בעשור הנוכחי עם מגוון להיטים כמו Levels ו- Wake Me Up. לאחר מותו חשפה משפחתו כי הוא סבל מבעיות נפשיות ואמרה "הוא ממש נאבק במחשבות על משמעות החיים, אושר, הוא לא יכול היה להמשיך יותר, הוא רצה למצוא שלווה".


 השירים והאלבומים של אביצ'י במוסיכיפדיה 

המשפחה של אביצ'י משיקה קרן צדקה למניעת התאבדויות

לקלי קלרקסון יש מיליוני מעריצים בכל רחבי  העולם, אך ביקורת רצינית מבית לפי דברים שאמרה בראיון למגזין ET. "לא אכפת להם יותר, הם לא מתרשמים" אמרה הזמרת כשנשאלה על תגובת ילדיה לעבודתה הכוללת שירה, הופעות ופרויקטים טלוויזיונים. היא ציינה במיוחד את בתה בת ה-4, ריבר רוז, כמבקרת חריפה. "היא אמרה לי 'אימא, נכון כשהיית על הבמה ושרת'? עניתי לה כן מותק, וחשבתי שעומדת לבוא מחמאה, היא אמרה, 'אז אני נורא השתעממתי'. ואני אמרתי לה, ובכן, זה יפה מותק, אבל אולי לא כדאי שתגידי לאנשים כשהם יורדים מהבמה".

קלי קלרקסון: ילדיי לא מתרשמים מההופעות שלי

כמעט שנה בדיוק עברה מאז שהתקליטן והמפיק שם קץ לחייו, והיוזמה שדובר עליה רבות יוצאת לדרך

הזמרת עשתה דרך ארוכה מאז שזכתה באמריקן איידול והפרויקטים מתווספים, אך זה לא מרשים את שני ילדיה

על אף הביקורת, קלרקסון מספרת כי ילדיה הם המקור העיקרי לשלווה ורוגע בתוך הלו"ז העמוס שלה: "הם חושבים שאימא שלהם לא אוהבת לעשות כלום חוץ מלצפות בסרטים או לשחק, זה מה שאנחנו עושים כשמגיעים הביתה כי אני כל כך עייפה". היא אמרה בצחוק. "זה עומס גדול אבל טוב, אין על מה להתלונן כי את עושה את הדברים המדהימים האלה".

 

לקלרקסון אכן אין רגע דל, חוץ מתפקידה כשופטת בתכנית דה וויס בגרסה האמריקאית, היא נערכת לעלות בקרוב עם תכנית טלוויזיה משלה, ובנוסף תככב בסרט "אגלי דולס" שייצא במאי. הזמרת זוכת הגראמי נרגשת "כל חיי רציתי לדובב נסיכה, וכמובן שהשבתי בחיוב לתפקיד של אגלי דולס, הוא בהחלט הוציא את התיאטרון המוזיקלי שבי".


 השירים והאלבומים של קלי קלרקסון במוסיכיפדיה 

בראיון שהעניק סלאש למבקר מוזיקה יפני לפני כמה ימים, אמר הגיטריסט כי גאנז אנד רוזס שוקלים להוציא אלבום חדש, "אקסל, דאף ואני דיברנו על זה, כבר יש חומרים ועניינים שזזים בשביל אלבום חדש" אמר, אבל ציין כי הדרך לאלבום עדיין ארוכה המשך...

הופעה ענקית של אמינם באצטדיון הקריקט של מלבורן באוסטרליה מילאה את ההיכל הענק ב-80,708 מעריצים, שיא חדש של כמות קהל בהופעה חיה בארץ המזל. "אמינם הוא אחד האמנים הגדולים בעולם המשך...

מדי חודש, פיליפ שרבורן ממגזין הפיצ'פורק מחפש בין מאות סטים חדשים של תקליטנים ומביא את הקרם דלה קרם. יש שם גם אחת משלנו- מור אליאן התל אביבית שממחלקת כיום את זמנה בין לוס אנג'לס וברלין  המשך...

נוכחות גבוהה בפלייליסט, Piece by Piece
נוכחות גבוהה בפלייליסט, Hey Brother

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page