top of page

הכל על להקת אול סיינטס | All Saints best songs

להקת הבנות הבריטית אול סיינטס הוקמה ב- 1995 כרביעייה שכללה 4 חברות- מלאני בלאט, שאזניי לואיס ואת האחיות נטלי וניקול אפלטון. הלהקה הפכה לאחת מלהקות הפופ המצליחות של סוף שנות ה-90 ותחילת 2000, עם 9 שירים שנכנסו לטופ 10 של המצעד הבריטי (מתוכם 5 שירים במקום הראשון), שני אלבומי מולטי פלטינום, שני אלבומי זהב, ומכירות של מעל ל-12 מיליון אלבומים ברחבי העולם. 
 

הלהקה נוסדה לראשונה ב- 1993 בשם  "All Saints 1.9.7.5", כשלישייה שכללה את מלאני בלאט, שאזניי לואיס וסימון רינפורד. הן הספיקו לשחרר 2 סינגלים עד עזיבתה של רינפורד ב-1995, אז הצטרפו האחיות אפלטון והשם שונה ל- אול סיינטס. לאחר הפקת 2 אלבומים מוצלחים הלהקה התפרקה ב- 2001, התאחדה ב- 2006 עד 2009, וחזרה שוב ב- 2013 באופן חלקי, בעיקר כמחממת מסע ההופעות של הבקסטריט בויז בבריטניה.

ההתחלה

מלאני בלאט ושאזניי לואיס החלו את הקריירה שלהן כזמרות רקע באולפני Sarm West, אשר היו ממוקמים בדרך All Saints בעיר לונדון (ומכאן השם). ב-1993 השתיים הוחתמו בחברת ההקלטות ZTT Records, והמנהל המוזיקלי רון טום החליט לצרף אליהן את סימון רינפורד ושהשלישייה תהפוך ללהקת All Saints 1.9.7.5 . השלישייה הוציאה שני סינגלים שלא נחלו הצלחה, ומתח בין מתח בין בלאט לבין רינפורד בנוגע לכיוון המוסיקלי של הלהקה הביא לכך שרינפורד עזבה ב-1995, וחברת ZZT התירה את החוזה עם שתי החברות הנותרות, שחיפשו מחליפה לרינפורד כדי להמשיך הלאה.

לאחר לא מעט אודישנים כושלים, אביה של בלאט פגש במקרה את ניקול אפלטון, שאותה הכירה בלאט מימיהן בביה"ס לתאטרון "סילביה יאנג". ניקול הצטרפה ללהקה ובעקבותיה גם אחותה נטלי, שהפכה לחברה הרביעית בלהקה המחודשת אול סיינטס, שכעת היה עליה למצוא חוזה הקלטות חדש. רוב החברות רצו לתייג את הארבעה סטייל הספייס גירלס, שבאותה התקופה היו לסנסציה בינלאומית, אך הן לא התלהבו מזה. לאחר שהצליחו להקליט עצמאית את הסינגל  "I Know Where It's At" נפתחו בפניהן יותר אפשרויות, והן הוחתמו בלונדון רקורדס בנובמבר 1996, שם הקליטו את אלבום הבכורה שלהן – All Saints. 

עד צאת אלבום הבכורה בסוף 1997, I Know Where It's At הכניס בינתיים את הלהקה לעניינים כאשר נכנס למקום הרביעי במצעד הלהיטים בבריטניה. הסינגל השני Never Ever שיצא כמה ימים טרם צאת האלבום כבר הקפיץ את אול סיינטס למודעות בינלאומית. הסינגל מכר 1.2 מליון עותקים בבריטניה לבדה וקיבל מעמד פלטינה כפול מתעשיית המוזיקה הבריטית, וזיכה את הלהקה בשני פרסים בטקס פרסי המוסיקה הבריטית של 1998- הסינגל והוידאו קליפ הטובים ביותר. 

"All Saints"

שוחרר בנובמבר 1997

1. "Never Ever" 
2. "Bootie Call"
3. "I Know Where It's At" (original mix) 
4. "Under the Bridge" 
5. "Heaven" 
6. "Alone" 
7. "If You Want to Party (I Found Lovin')" (aka "Let's Get Started") 
8. "Trapped" 
9. "Beg" 

Bootie Call

10. "Lady Marmalade"  
11. "Take the Key"  
12. "War of Nerves"  
13. "Never Ever" (All Star Mix)

I Know Where It's At

אלבום הבכורה All Saints הגיע למקום השני במצעד האלבומים הבריטי וקיבל 5 מעמדי פלטינום בבריטניה עם מכירות של מעל למיליון וחצי עותקים. הסינגל השלישי מתוכו Under the Bridge ו-  Lady marmalade (צד ב') מכר 400 אלף עותקים וזכה בסינגל זהב.

 

מלבד בריטניה האלבום גרף הצלחה גם באוסטרליה עם מעמד פלטינה כפול ובקנדה עם פלטינה משולשת. בארה"ב הגיע למעמד פלטינה, ושני הסינגלים המובילים I Know Where It's At ו- Never Ever  נכנסו לטופ 40 של מצעד הבילבורד. בנובמבר 1998 זכתה אול סיינטס בפרס פריצת השנה בטקס פרסי המוזיקה של MTV, בו הלהקה גם הופיעה, ללא בלאט ההריונית.

Never Ever
הקליפ בגרסה האמריקאית
Never Ever
הקליפ בגרסה הבריטית
Under the Bridge
קאבר לרד הוט צ'ילי פפרז
Let's Get Started
War of Nerves
Lady Marmalade, מתעלה על הביצוע של פינק וכריסטינה אגילרה?

"Saints & Sinners"

שוחרר באוקטובר 2000

1. "Pure Shores" 
2. "All Hooked Up"
3. "Dreams" 
4. "Distance" 
5. "Black Coffee" 
6. "Whoopin' Over You" 
7. "I Feel You"
8. "Surrender" 
9. "Ha Ha"
10. "Love Is Love"

11. "Ready, Willing and Able"
12. "Saints & Sinners"

שירים למהדורת בונוס בריטית:

13. "I Don't Wanna Be Alone" 

14. "One More Tequila"  

All Hooked Up

בפברואר 2000 הוציאה אול סיינטס את הסינגל Pure Shores, הלהיט הגדול ביותר שלה שהופק לפסקול הסרט "החוף" בכיכובו של ליאונרדו די קפריו. היה זה הסינגל הרביעי של אול סיינטס להגיע למקום הראשון במצעד הבריטי, הוא מכר כ- 600 אלף עותקים ודורג שני בדירוג מכירות הסינגלים של שנת 2000, כמו כן הצליח הסינגל באוסטרליה ושאר אירופה. באוקטובר 2000, שבועיים טרם השקת האלבום החדש, הוציאה אול סיינטס את הסינגל 

Black Coffee שהיה לחמישי והאחרון שמגיע למקום הראשון במצעד הבריטי. 

האלבום השני Saints & Sinners דורג במקום הראשון של המצעד הבריטי והגיע למעמד פלטינה כפול. סינגל שני שיצא ממנו (שלישי אם מחשיבים את Pure Shores שהופק לסרט החוף) היה

All Hooked Up שדורג 7 במצעד הבריטי.


חודש בלבד לאחר השקת הסינגל השלישי, בפברואר 2001, הלהקה הודיעה שהיא לוקחת פסק זמן "כדי לטהר את האובך ביניהן". שאזניי לואיס סיפרה לאחר מכן כי הפירוק התרחש בגלל ריב על מי תלבש ג'קט מסוים ביום צילומים, "גם בעוד מיליון שנה לא הייתי מהמרת שהלהקה תתפרק בגלל תקרית על ג'קט, אבל כשהתקרית התרחשה זה היה בעוצמות כה חזקות שזה חייב היה להיגמר".
 

בנובמבר 2001 חברת התקליטים London Records הוציאה אלבום אוסף של להיטי הלהקה-  All Hits, שהגיע למקום ה- 18 במצעד הבריטי, נמכר בכ-100 אלף עותקים וקיבל מעמד של אלבום זהב. בנוסף הכיל האוסף את סינגל הסולו הראשון של מלאני בלאט TwentyFourSeven בדואט עם ארטפול דוג'ר.

Pure Shores
Black Coffee

"Studio 1"

שוחרר בנובמבר 2006

1. "Rock Steady" 
2. "Chick Fit"
3. "On and On" 
4. "Scar" 
5. "Not Eazy" 
6. "Hell No" 
7. "One Me and U" 
8. "Headlock"
9. "Too Nasty" 
10. "In It to Win It" 

11. "Flashback"
12. "Fundamental"

שירים למהדורת בונוס יפנית:

13. "Dope Noize"

14. "Do Me"  

Rock Steady

בינואר 2006 הוכרז כי אול סיינטס התאחדה וחתמה על חוזה להקלטת אלבום חדש עם הלייבל Parlophone. הלהקה החלה לעבוד על אלבומה השלישי Studio 1, ששוחרר בנובמבר 2006, נמכר בכ- 60 אלף עותקים וקיבל את קטגוריית תקליט הכסף. הסינגל הראשון מהאלבום- ​ Rock Steady, הגיע למקום השלישי בטבלת המצעדים.

Chick Fit

הסינגל השני Chick Fit ששוחרר בפברואר 2007 חווה כישלון יחצ"נות בקמפיין ובהשקה, ועקב כך אפילו לא נכנס לטופ 200 של המעד הבריטי. בעקבות אירועים אלה דווח כי הלהקה והלייבל הפרידו כוחות, וסיבוב ההופעות שהיה מתוכנן בבריטניה- בוטל.
 

בראיון  למגזין ID בשנת 2012 אמרה בלאט כי לדעתה האיחוד לא נעשה מהסיבות הנכונות, ושהיא עצמה עשתה זאת בשביל הכסף. לדבריה הלהקה הוחתמה לפני שהחלה ליצור מוזיקה מחדש מבלי שהיה לה משהו נוסף לתרום לעולם, הן פשוט קיבלו הזדמנות ולקחו אותה, מבלי להקדיש לכך יתר מחשבה. בנוסף אמרה כי מעולם לא הרגישה בנוח עם הצלחת הלהקה, וכי הרבה פשרות נעשו כדי להגיע לשיאים שהגיעה.

דבר מוזר קרה בפברואר 2008 כשיצאה הכרזה באתר של הלייבל  All Around the World כי הלהקה מקליטה חומר באולפנים ועתידה להפיק אלבום עד סוף השנה. מעריצי הלהקה הניחו כי הלהקה הוחתמה בלייבל זה, אך העניין הופרך ע"י חברת התקליטים. לבסוף לא הופק אלבום.

 

בראיון נוסף באוגוסט 2009 בלאט שוב התמרמרה על חוויתה מהלהקה, ואמרה כי הן לא יתאחדו לעולם, ושכל מה שרצונה לעשות הוא לקשקש עם סלבס ולהשתכר. בנובמבר 2013 הוכרז כי אול סיינטס תתאחד בשנית, ותחמם את סיבוב ההופעות של הבקסטריט בויז בבריטניה ובאירלנד במהלך שנת 2014. 

קריירת סולו של החברות

*חברת הלהקה המקורית סימון רינפורד נפטרה במאי 2013 מסרטן כליות, חודש לאחר יום הולדתה ה-38.
 

מלאני בלאט הייתה הראשונה להמשיך הלאה לאחר פירוק הלהקה בראשונה. היא חברה שוב ללייבל London Records והוציאה כמה סינגלים (ללא אלבומים), אך הועזבה בשל מכירות נמוכות. לבסוף שילבה עם השירה קריירה טלוויזיונית, במסגרתה בין השאר שפטה בתכנית אקס פקטור של ניו זילנד.

Fantasy

"Everything's Eventual"

(האלבום של האחיות אפלטון)

שוחרר בפברואר 2003

1. "Fantasy"
2. "Don't Worry"
3. "Hallelujah" 
4. "Everything Eventually" 
5. "M.W.A." 
6. "Ring-A-Ding-Ding"
7. "Supernaturally"
8. "All Grown Up"
9. "Waiting For Your Love"
10. "5am"

11. "Long Long Road"
12. "Anyone"
13. "Blow My Mind"  

Don't Worry

האחיות אפלטון המשיכו יחד כצמד אחיות מוזיקלי, הן כתבו והקליטו אלבום משלהן, ובספטמבר 2002 הוציאו את סינגל הבכורה Fantasy, שהגיע למקום השני במצעד הבריטי. סינגל שני Don't Worry שוחרר במרץ 2003 והגיע למקום החמישי במצעד הבריטי, באותו חודש שוחרר גם האלבום Everything's Eventual שהגיע למקום התשיעי במצעד האלבומים הבריטי. 


שאזניי לואיס שיחררה את סינגל הסולו הראשון שלה ביולי 2004- Never Felt Like This Before שהגיע למקום השמיני בבריטניה. שבועיים לאחר הוצאת הסינגל שחררה את אלבומה-  Open שהגיע למקום ה- 22 במצעד הבריטי. 

האלבום הרביעי של להקת הבנות קנדית- אנגלית אול סיינטס Red Flag יוצא לאחר הפסקה של עשור. האלבום השלישי שיצא בשנת 2006 Studio 1 (שגם היה אלבום איחוד וקאמבק) לא היה ממש מוצלח והלהקה נזרקה מחברת התקליטים Parlophone. הופעות חיות של אול סיינטס במסגרת מסע ההופעות של הבקסטריט בויז ב- 2014 יצרו עניין מחודש בלהקה והכינו את הקרקע להקלטת אלבום חדש. אול סיינטס תכננה להקים חברת תקליטים עצמאית כדי לשחרר דרכה את האלבום, אבל חברת התקליטים הקודמת שלה London Records שליוותה אותה בימיה היפים וכבר נסגרה, החליטה לחזור לפעול באופן חד פעמי רק בשביל האלבום הזה.

One Woman Man (אודיו)
This Is a War (אודיו)

"Red Flag"

שוחרר באפריל 2016

1. "One Strike" 
2. "One Woman Man" 
3. "Make U Love Me" 
4. "Summer Rain"
5. "This Is a War"  
6. "Who Hurt Who" 
7. "Puppet on a String" 
8. "Fear" 
9. "Ratchet Behaviour" 
10. "Red Flag"

11. "Tribal" 
12. "Pieces"  

One Strike

האלבום קודם על ידי הסינגל One Strike ששוחרר בפברואר 2016, סינגלים נוספים ששוחררו באופן חלקי הם This Is a War ו- ​One Woman Man. מעריצים שרכשו את האלבום בהזמנה מוקדמת דרך אמאזון קיבלו את הדיסקים חתומים באופן בלעדי. Red Flag קיבל ביקורות טובות, ויש המחשיבים  אותו כאלבום הטוב ביותר של אול סיינטס. הוא דורג במקום השלישי של המצעד הבריטי.


לקידום נוסף של האלבום תצא אול סיינטס לסיבוב הופעות בחודש אוקטובר, הראשון שלה מזה 15 שנה "The Red Flag Tour".

- שידורי הרצה במתכונת חדשה -

bottom of page