הדיסקוגרפיה של להקת הדלתות |

The Doors discography

The Doors  (1967)

אלבום הבכורה של הדלתות והלהיט מתוכו Light My Fire נכנסו להיכל התהילה של הגראמי. בשנת 2012 דירג אותו הרולינג סטון 42 ברשימת 500 האלבומים הטובים בכל הזמנים.

Waiting for the Sun  (1968)

באופן מוזר, האלבום השלישי של הדלתות הוא היחיד שהגיע למקום הראשון של מצעד הבילבורד. זה גם היה האלבום הראשון שלהם שהצליח בבריטניה.

Morrison Hotel (1970)

לאלבום החמישי של הדלתות יש שם נוסף אשר ניתן לצד א' של התקליט- "הארד רוק קפה" Hard Rock Cafe. למרות שלא היו אלבומים שלא הצליחו, אלבום זה נחשב לקאמבק מסוים שלהם.

L.A. Woman (1971)

האלבום השישי של הדלתות היה האחרון בו השתתף הסולן ג'ים מוריסון, שנפטר 3 חודשים לאחר שחרורו.

An American Prayer (1978)

האלבום התשיעי והאחרון של הדלתות יצא 5 שנים לאחר שחברי הלהקה הנותרים נפרדו. השירים הם תוספת קולות רקע שלהם להקלטות של  ג'ים מוריסון שלא ראו אור.

בתחילת המילניום שידרה באזור המרכז תחנת רדיו מקומית בתדר 99FM. הייתה זו תחנת רדיו איכותית בסטנדרטים בינלאומיים, והרדיו הזה ממשיך את דרכה.

המספר "69" בדומיין האתר בא לסמל את היין והיאנג מהפילוסופיה הסינית העתיקה. השלמה, פיתרון, הרמוניה ועוד, שבאים לידי ביטוי דרך מוסיקה טובה. 

"רדיו מוסיכּיף 69FM" היא תחנת רדיו אינטרנטית המתמקדת בהשמעת מוסיקה לועזית מגוונת. מטרתה לספק למאזיניה מוסיקה ברצף ללא קריינות וברברת, בטח שללא מבזקי חדשות, ועם הכי פחות פרסומות שאפשר.

© רדיו מוסיכיף 2012